Nowości

Nowe modułowe ładowarki bezprzewodowe firmy Zens oferują konfigurację mieszaną i dopasowaną

Zens ma nowy zestaw bezprzewodowych ładowarek o nazwie Zens Modular. Zostały zaprojektowane, aby naprawić sztywność większości uniwersalnych ładowarek bezprzewodowych, umożliwiając użytkownikom dostosowanie własnej konfiguracji ładowania do własnych potrzeb.

System Zens Modular jest podzielony na dwie połowy: stacje główne i rozszerzenia. Stacja główna (jak sama nazwa wskazuje) jest głównym koncentratorem konfiguracji ładowania bezprzewodowego i jest jedyną rzeczą, którą musisz podłączyć do ściany. Zens ma trzy różne opcje stacji głównej: modułową podwójną ładowarkę bezprzewodową za 99,99 EUR / 121,16 USD, która jest płaską podkładką, która może ładować dwa urządzenia jednocześnie, z mocą do 15 W każde; bezprzewodowa ładowarka z podstawą modułową 69,99 € / 84,81 $, pojedyncza ładowarka, która oferuje podstawkę i może ładować z mocą 15 W; oraz pojedyncza modułowa ładowarka bezprzewodowa za 59,99 € / 72,69 $, standardowa płaska podkładka, która oferuje również ładowanie 15 W. Wszystkie trzy produkty są oceniane zarówno pod kątem ładowania Apple 7,5 W, jak i Samsung Fast Charge.

Ale chociaż koncentratory stacji głównej są stosunkowo standardowymi ładowarkami bezprzewodowymi, to koncentratory rozszerzeń systemu modułowego sprawiają, że rzeczy są interesujące. Za pomocą złącza magnetycznego możesz przypiąć dodatkowe podkładki do ładowania do głównej ładowarki, dodając w razie potrzeby wiele Apple Watch lub bezprzewodowych podkładek ładujących (łącznie do czterech).

: Zens

Na początek Zens oferuje dwa rozszerzenia: modułową pojedynczą ładowarkę bezprzewodową za 39,99 EUR / 48,46 USD, który dodaje podkładkę ładującą 10 W oraz moduł Apple Watch 49,99 EUR / 60,57 USD do smartwatchów Apple.

Jest kilka ograniczeń: tylko te dwa przedłużacze mogą być używane jako dodatki (więc nie można łączyć ze sobą wielu ładowarek stojących lub wielu podwójnych podkładek). Nowe ładowarki nie wykorzystują również technologii wielu cewek, którą Zens zadebiutował z doskonałą ładowarką Liberty na początku tego roku, więc nadal musisz upewnić się, że prawidłowo wyrównujesz swój telefon. Ładowarki Zens są również dość drogie jak na to, co oferują, ale konfigurowalny system i ogromna liczba urządzeń, które można naładować za pomocą jednej wtyczki, może sprawić, że będzie to opłacalne dla klientów, którzy chcą mieć możliwość częstego ładowania wielu urządzeń.

Nowe ładowarki modułowe Zens są już dostępne na stronie internetowej firmy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook