GryNowości

Nowe monitory do gier firmy Dell obsługują zmienną częstotliwość odświeżania na konsolach, a nie tylko na komputerze

Firma Dell ogłosiła wprowadzenie czterech monitorów do gier, z których trzy są zakrzywione, które zostaną wprowadzone na rynek w Stanach Zjednoczonych od końca maja do końca czerwca. Niestety nie udostępnia im jeszcze cen, ale firma twierdzi, że wszystkie obsługują AMD FreeSync Premium lub Premium Pro, a także zmienną częstotliwość odświeżania (VRR). VRR powinno sprawić, że będą dobrze pasować do konsol, takich jak Xbox Series X i PS5 (chociaż ta ostatnia konsola nie otrzymała jeszcze obiecanej aktualizacji VRR). Ta funkcja ogranicza rozrywanie ekranu, gdy liczba klatek na sekundę dostosowuje się w wyniku trafień lub wzrostu wydajności.

Zaczynając od dużych, firma ma nowy 34-calowy ultraszeroki, zakrzywiony monitor do gier (na zdjęciu powyżej, model S3422DWG), który ma krzywą 1800R, która nie obejmie twojego peryferyjnego pola widzenia tak bardzo, jak wyjątkowo zakrzywiony monitor Samsung Odyssey G9 1000R. Model ten zostanie wydany najpierw w Chinach 7 maja, następnie w Ameryce Północnej 27 maja, a na koniec 22 czerwca w regionach Azji i Pacyfiku. Ma rozdzielczość WQHD (3440 x 1440), wyświetlacz VA z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Dell twierdzi, że ma DisplayHDR 400, chociaż nie jest to specyfikacja, której powinieneś szukać, aby zapewnić jasny, żywy obraz HDR. Ten obsługuje 90 procent zakresu kolorów DCI-P3.

32-calowy zakrzywiony monitor do gier firmy Dell

Oto 32-calowy zakrzywiony ekran, który firma Dell wypuści 22 czerwca.

Dell produkuje również 32-calowy zakrzywiony monitor do gier QHD (model S3222DGM) z panelem VA z częstotliwością odświeżania 165 Hz i czasem reakcji 2 ms. Tworzy 27-calową wersję (model S2722DGM), która ma te same specyfikacje, z wyjątkiem tego, że jest nieco bardziej zakrzywiona przy 1500R niż 32-calowy model 1800R. Obydwa zostaną wydane w Chinach 7 maja, a dostępność na całym świecie zostanie otwarta 22 czerwca.

Monitor do gier firmy Dell

24,5-calowy monitor Dell wydaje się świetnym wyborem, ale nie znamy ceny.

Może wyglądać podobnie do ostatniego powyższego obrazu, ale czwarty monitor, który został ogłoszony dzisiaj, może szczególnie spodobać się osobom posiadającym kartę graficzną Nvidia. To niezakrzywiony 24,5-calowy monitor do gier FHD (model S2522HG) z panelem IPS z kompatybilnością z G-Sync oraz FreeSync Premium. Ma częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms. Ten zostanie wydany w Chinach 7 maja, a w innych regionach będzie dostępny 27 maja.

Jak zwykle każdy z nowych monitorów firmy Dell ma podstawki, które zapewniają pełny zakres ruchu, w tym regulację wysokości, obrotu, obrotu i pochylenia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook