Nowości

Nowe monitory firmy Dell mają dedykowany przycisk Microsoft Teams

Firma Dell wprowadza w przyszłym miesiącu trzy nowe monitory, z których wszystkie są wyposażone w specjalny przycisk Microsoft Teams. Firma Dell twierdzi, że stworzyła „pierwsze na świecie monitory do wideokonferencji z certyfikatem Microsoft Teams”, po tym, jak firma Microsoft rozpoczęła w zeszłym roku certyfikację wyświetlaczy, kamer internetowych i zestawów słuchawkowych. W przyszłym miesiącu będą dostępne trzy monitory, wszystkie z szybkim dostępem do Microsoft Teams.

Przycisk umożliwia użytkownikom Microsoft Teams szybkie uruchamianie aplikacji w celu wykonywania i odbierania połączeń wideo. Polecenia bez użycia rąk będą również obsługiwane przez Cortanę i wbudowany mikrofon.

Nowe monitory Microsoft Teams firmy Dell.
: Dell

Po raz pierwszy widzieliśmy przycisk Microsoft Teams na monitorze, ale producenci słuchawek szybko dodali przyciski obsługujące aplikację komunikacyjną firmy Microsoft. Nowe i istniejące słuchawki zostały w zeszłym roku głębiej zintegrowane z aplikacją Teams, podobnie jak gwałtownie wzrosło korzystanie z aplikacji na początku pandemii.

Przycisk Teams jest główną niespodzianką w przypadku tych wyświetlaczy, ale trzy monitory wideokonferencyjne firmy Dell mają również przydatne specyfikacje zaprojektowane z myślą o erze, w której kluczowe znaczenie mają praca zdalna i rozmowy wideo. Każdy zawiera 5-megapikselową wysuwaną kamerę na podczerwień, która obsługuje rozpoznawanie twarzy za pomocą Windows Hello. Firma Dell oferuje również mikrofon z redukcją szumów i dwa zintegrowane głośniki o mocy 5 W. Jest nawet wbudowany tryb redukcji emisji niebieskiego światła.

Firma Dell wprowadza na rynek 24-calową (FHD) wersję za 519,99 USD, 27-calowy (QHD) za 719,99 USD i zakrzywiony 34-calowy (WQHD) wariant za 1149,99 USD. Wszystkie trzy zostaną uruchomione 16 lutego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook