GryNowości

Nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Razera mają redukcję szumów i niskie opóźnienia w grach mobilnych

Razer wypuścił swój pierwszy zestaw prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych w 2019 roku, a głównym atutem był tryb niskiego opóźnienia, który sprawił, że są one lepiej przystosowane do gier mobilnych. Teraz firma jest gotowa z drugą parą, Hammerhead True Wireless Pro, która trafia do sprzedaży dzisiaj za 199,99 USD i dodaje do miksu aktywną redukcję szumów i certyfikat audio THX. „Hammerhead True Wireless Pro wykorzystuje hybrydowy ANC do niwelowania zarówno zewnętrznego, jak i niepożądanego wewnętrznego szumu poprzez jednoczesne generowanie odwrotnych fal dźwiękowych” – napisał Razer w komunikacie prasowym dotyczącym nowych pąków.

Pomaga w tym pasywna izolacja szumów, a Razer przeszedł na właściwą konstrukcję douszną – w przeciwieństwie do otwartego stylu AirPods oryginalnego Hammerhead True Wireless. (Dostępny jest „tryb szybkiej uwagi” do podłączania dźwięku z zewnątrz, gdy chcesz usłyszeć, co dzieje się w pobliżu.) Wraz ze zwykłymi opcjami silikonowymi (sześć różne zestawy), firma dołącza do opakowania zestaw średnich wkładek dousznych z pianki Comply, które pomogą Ci uzyskać najbezpieczniejsze, szczelne dopasowanie i lepszą jakość dźwięku.

Razer zawiera sześć zestawów silikonowych końcówek i pianki Comply bezpośrednio w pudełku.
: Razer

Hammerhead True Wireless Pro mają stopień ochrony IPX4 pod względem odporności na wodę i pot, a Razer twierdzi, że wytrzymują łącznie do 20 godzin z uwzględnieniem obudowy; wkładki douszne mogą wytrzymać cztery godziny ciągłego słuchania, czyli około godzinę mniej niż konkurenci, tacy jak AirPods Pro i Bose QuietComfort Earbuds. Nie ma również ładowania bezprzewodowego, co jest rozczarowujące na tym poziomie. Kontrolujesz pąki za pomocą dotykowego przycisku z logo Razer na każdym z nich.

Jeśli chodzi o certyfikat THX, Razer twierdzi, że „oceniane są drobne szczegóły, takie jak zakres częstotliwości i odpowiedź, a urządzenie musi być w stanie zapewnić czysty, szczegółowy wokal i głęboki, uderzający bas bez zniekształceń przy dużej głośności”. Hammerhead True Wireless Pro ma 10-milimetrowe przetworniki i nadal zawiera tryb gry, który, jak twierdzi firma, może skrócić opóźnienie o połowę „w porównaniu z innymi prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi obsługującymi kodeki SBC / AAC”. Razer nie jest jedyną firmą oferującą tryb niskiego opóźnienia; Samsung i OnePlus również skracają czas reakcji efektów dźwiękowych w grach, gdy używasz ich odpowiednich słuchawek i telefonów razem.

: Razer

Hammerhead True Wireless Pro ma cenę odpowiadającą ich nazwie, 199,99 USD, co stawia je mocno na górnym poziomie prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych. To nieco poniżej zwykłego kosztu wkładek dousznych Sony 1000XM3 lub nowszych opcji, takich jak Jabra Elite 85t, ale oferty wakacyjne i rabaty prawdopodobnie doprowadzą do tego, że wszystkie te elementy będą równe. Będę je sprawdzać w ciągu najbliższych dni, aby zobaczyć, jak wypadają na tle konkurencji z redukcją szumów do celów gier i wszystkiego innego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook