NowościOprogramowanie

Nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki UE Fits mogą dopasować się do kształtu ucha, zapewniając idealne dopasowanie

Większość z nas trzyma się silikonowych końcówek dousznych, które są dołączone do słuchawek; zwykle jeden z małych / średnich / dużych rozmiarów zapewnia wystarczająco dobre uszczelnienie, aby wzmocnić basy i zwiększyć izolację szumów. Idąc dalej, otrzymujesz piankowe końcówki, takie jak te od Comply, które rozszerzają się, wypełniając kanał słuchowy, zapewniając dźwięk najwyższej jakości. Jednak szczyt możliwości słuchania przez słuchawki douszne przychodzi wtedy, gdy masz całkowicie niestandardową, spersonalizowaną końcówkę douszną, która jest idealnie dopasowana do konturów Twojego ucha.

Ultimate Ears chce zaoferować tę opcję większej liczbie osób – nie zmuszając ich do udawania się do lokalnego audiologa po wkładkę do uszu. Nowe UE Fits za 249 USD mają żelowe końcówki, które w 60-sekundowym procesie zainicjowanym na smartfonie trwale utwardzą się w kształcie Twoich uszu.

„To spersonalizowane dopasowanie zapewnia wygodę noszenia bez ucisku, bólu czy podrażnień, nawet po dłuższym użytkowaniu” – podała firma w dzisiejszym komunikacie prasowym dotyczącym wkładek dousznych. „UE Fits oferują również doskonałą pasywną izolację szumów, ponieważ dopasowane końcówki tworzą naturalne uszczelnienie, które blokuje hałas otoczenia”.

: Ultimate Ears

Oto, jak to wszystko działa: do rozpoczęcia procesu używasz aplikacji UE Fits na Androida lub iPhone’a, która wykorzystuje „technologię Lightform”, która w połączeniu z wbudowanymi diodami LED w słuchawkach dopasuje końcówki do unikalnych konturów uszu pod minutę. Po stwardnieniu końcówki pozostają takie.

Wbudowane diody LED we wkładkach dousznych pomagają dopasować końcówki do kształtu uszu.
: Ultimate Ears

UE Fits mają do ośmiu godzin ciągłej pracy na baterii (z „ponad 20”, biorąc pod uwagę etui z funkcją ładowania). Opcje kolorów będą obejmować szary, liliowy fiolet i granat, gdy słuchawki douszne zaczną być dostarczane tej jesieni – i niestety tylko w Stanach Zjednoczonych. Ultimate Ears twierdzi, że klienci mają 30-dniową gwarancję satysfakcji z „idealnego dopasowania”. Pałeczki są odporne na pot i wodę oraz obsługują kodeki SBC, AAC i Apt-X Bluetooth. Oprócz tworzenia spersonalizowanego dopasowania, aplikacja UE Fits może być również używana do dostosowywania elementów sterujących słuchawkami.

: Ultimate Ears

Jestem bardzo ciekawy całej tej koncepcji i tego, jak wygląda proces formowania, więc nie mogę się doczekać, aby wypróbować UE Fits. Firma twierdzi, że słuchawki douszne mają 10-milimetrowe przetworniki i zapewniają „pełny, ciepły i szczegółowy dźwięk z głębokim, mocnym i mocnym basem”. Połącz to ze spersonalizowanym dopasowaniem, które według Ultimate Ears zapewnia komfort przez cały dzień, a UE Fits może okazać się czymś wyjątkowym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook