NowościTelefony

Nowe produkty Xiaomi w Indiach obejmują głośnik, dozownik mydła i buty

Xiaomi ogłosiło szeroką gamę nowych produktów dla Indii pod hasłem „inteligentniejsze życie”, jeszcze bardziej wypychając urządzenia w swoim ekosystemie poza smartfony. Niektóre z nich trafiły już do sprzedaży w Chinach w zmienionej formie, ale wszystkie są nowe w Indiach.

Najpierw jest Mi Watch Revolve, który wygląda bardzo podobnie do produktu sprzedawanego w Chinach jako Mi Watch Color, który sam był prawie identyczny z Amazfit GTR. Revolve ma okrągły ekran OLED o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 326 ppi, a Xiaomi twierdzi, że bateria wystarcza nawet na tydzień.

Nie jest jasne, jakie oprogramowanie działa Revolve, ale na zrzutach ekranu wygląda podobnie do tego, co jest dostarczane na zegarkach Amazfit, takich jak T-rex, i na pewno nie jest to Wear OS. Amazfit jest częścią ekosystemu Xiaomi, więc przynajmniej do pewnego stopnia udostępnianie oprogramowania miałoby sens.

Mi Watch Revolve trafi do sprzedaży 6 października za Rs. 9999 (~ 135 USD) do Diwali, kiedy cena wzrośnie do Rs. 10 999 (149 USD).

Xiaomi poszerza swoją ofertę urządzeń do noszenia, uruchamiając Mi Smart Band 5 w Indiach. Opaska fitness ma o 20 procent większy ekran OLED o przekątnej 1,1 cala, jest wodoodporna do 50 metrów i powinna działać przez dwa tygodnie po naładowaniu.

Mi Smart Band 5 trafi do sprzedaży za Rs. 2499 (34 USD) 1 października.

Być może najbardziej tradycyjnym jak dotąd urządzeniem do noszenia Xiaomi, firma wprowadza również nowe buty Mi Athleisure. Określani jako „idealni towarzysze treningu”, wyglądają jak wersja Nike Roshe Run, z siateczkową tkaniną i dużą podeszwą z pianki EVA.

Buty Athleisure trafią do sprzedaży za jedyne Rs. 1499 (20 USD).

Następnym w kolejności jest automatyczny dozownik mydła Mi. To urządzenie wykorzystuje automatyczne wykrywanie dłoni do bezdotykowego mycia rąk; pomieści 300 ml mydła na maksymalnie 375 mycia rąk. Xiaomi twierdzi, że dozuje mydło w ćwierć sekundy.

Będzie dostępny za Rs. 999 (14 USD).

Mamy również inteligentny głośnik Mi, który korzysta z Asystenta Google i ma niebieski pierścień w stylu Alexa na górze. Xiaomi twierdzi, że w tym produkcie mocno skupia się na jakości dźwięku, używając głośnika 12 W i sterownika 63,5 mm. Dwa można sparować w celu uzyskania dźwięku stereo.

Mi Smart Speaker trafi do sprzedaży 1 października za wstępną cenę Rs. 3499 (47 USD), co jest imponującym osiągnięciem, jeśli może sprostać wymaganiom jakości dźwięku Xiaomi. Będziemy musieli to sprawdzić.

Wreszcie Xiaomi wprowadza niedrogą nową inteligentną żarówkę o nazwie Mi Smart LED Bulb. Ma dopasowanie B22 do domów w Indiach, można nim sterować za pomocą aplikacji Mi Home lub za pomocą asystenta głosowego i jest teraz dostępny dla Rs. 499 (7 ​​USD).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook