Nowości

Nowe słuchawki Bang & Olufsen HX oferują 35 godzin pracy na baterii za 499 USD

Najnowsza para słuchawek Bang & Olufsen to Beoplay HX. Są nauszne, redukują hałas i oferują naprawdę imponującą 35 godzin pracy na baterii. Słuchawki wypuszczane są dziś w kolorze czarnym za 499 USD (499 GBP / 499 EUR), ale pod koniec kwietnia pojawi się biały model, a następnie biało-brązowa wersja w maju.

Kosztujący 499 USD Beoplay HX należą do droższych dostępnych bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów. Ale to nie jest nieznane terytorium dla Bang & Olufsen: poprzednie słuchawki Beoplay H9 kosztują dokładnie tyle samo – i jest to firma, która sprzedaje również parę słuchawek Bluetooth za 800 USD.

Trzydzieści pięć godzin pracy na baterii przewyższa prawie wszystkich konkurentów (i wzrasta do 40 godzin, jeśli wyłączysz ANC). AirPods Max za 549 USD są oceniane na zaledwie 20 godzin z włączoną funkcją ANC, podczas gdy nasz najlepszy model Sony WH-1000XM4 o wartości 350 USD może trwać do 30 godzin. Inne, takie jak Sennheiser Momentum 3 Wireless lub Shure Aonic, mają odpowiednio 16 godzin i 20 godzin.

W maju pojawi się model biało-brązowy.
: Bang and Olufsen

Oprócz żywotności baterii, inną rzeczą, którą dostajesz za 499 USD, jest jakość wykonania. Nauszniki Beoplay HX są wykonane ze skóry jagnięcej z wnętrzem z pianki z pamięcią kształtu, a pałąk jest wykonany ze skóry bydlęcej i dzianiny. Same nauszniki mają aluminiowy dysk otoczony plastikową obudową z recyklingu, a suwaki ramion są również aluminiowe.

Pozostałe specyfikacje Beoplay HX są typowe. Jest port USB-C do ładowania, gniazdo 3,5 mm do połączeń przewodowych, przyciski na lewym i prawym nauszniku, a także dotykowe elementy sterujące po prawej stronie. Słuchawki obsługują Bluetooth 5.1, a dla kodeków otrzymujesz aptX Adaptive, AAC i SBC. Google Fast Pair i Microsoft Swift Pair są dołączone, aby ułatwić parowanie z odpowiednimi platformami. I tak, słuchawki są dostarczane z kablem 3,5 mm w pudełku, w przeciwieństwie do AirPods Max.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook