Nowości

Nowe wycieki GoPro Hero 9 prezentują pełnokolorowy wyświetlacz skierowany do przodu

GoPro może dodać jedną z najbardziej przydatnych nowych funkcji do swojej głównej linii kamer w nadchodzącym Hero 9: kolorowy ekran z przodu. Funkcja ujawniona w wyciekłych renderach uzyskanych przez WinFuture, nie byłby pierwszym dla GoPro; firma dodała taki ekran do zeszłorocznej kamery GoPro Max. Ale to urządzenie to kamera 360 kosztująca 500 dolarów, więc dodanie jednego do prawdopodobnie tańszego Hero 9 – aby filmowcy (a zwłaszcza vlogerzy) mogli zobaczyć w pełnym kolorze, jak wygląda ujęcie podczas nagrywania – to miły akcent.

Wycieki wskazują, że nowy ekran skierowany do przodu zachowałby ten sam rozmiar co aktualny monochromatyczny wyświetlacz stanu, który znajduje się z przodu obok obiektywu. Na tym ekranie są zwykle wyświetlane informacje, takie jak liczba klatek na sekundę, rozdzielczość i inne informacje o nagrywaniu, ale w tym kontekście może przedstawiać trwające przekazy na żywo podczas nagrywania.

Wizerunek: WinFuture

Nie wiemy zbyt wiele o GoPro Hero 9 poza plotkami, że firma może podnieść jakość nagrywania linii Hero z 4K do 5K. Ale więcej renderów, które możesz sprawdzić WinFuture, wyjaśnij, że wydaje się, że niewiele zmienia się poza zaktualizowanym wyświetlaczem z przodu. Możemy jednak poczekać trochę dłużej, aż usłyszymy coś oficjalnego od GoPro.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook