GryNowości

Nowe zestawy słuchawkowe do gier firmy Logitech mają certyfikat zgodności z Oculus Quest 2

Logitech wprowadza na rynek dwa nowe produkty audio do gier, które są przeznaczone dla właśnie ogłoszonego Oculus Quest 2. Jeden z nich nazywa się G333 i są to pierwsze słuchawki douszne Logitech G przedstawione powyżej. Drugim ogłoszeniem jest przewodowy zestaw słuchawkowy do gier G Pro firmy Logitech, który jest już istniejącym produktem, który będzie teraz dostarczany z dwoma kablami 3,5 mm, jednym długim, a drugim małym, odpowiednim do korzystania z VR. Logitech twierdzi, że współpracował z Oculus, aby zapewnić, że oba będą zapewniać wspaniałe wrażenia w wirtualnej rzeczywistości.

Słuchawki douszne Logitech G333 VR

Logitech

Słuchawki douszne G333 zawierają dwa dynamiczne przetworniki, które zostały stworzone, aby zapewnić wystarczającą szczegółowość basów, tonów średnich i wysokich, aby „dokładnie odtworzyć środowisko VR”. Będą kosztować 49,99 USD i będą dostarczane z trzema różnymi rozmiarami silikonowych końcówek. G333 łączy się przez port 3,5 mm i pozwala dostosować długość kabla za pomocą dołączonych pasków na rzepy, dzięki czemu nie ma zbyt dużego luzu kabla, który przeszkadza w zanurzeniu. Pojawią się one w październiku, a już dziś można je zamówić w przedsprzedaży w witrynie firmy Logitech. (Strona sklepu Oculus nadal zawiera komunikat „Powiadom mnie”).

Logitech G Pro

G Pro podłączony do Quest 2 za pomocą krótszego z dwóch kabli 3,5 mm
Logitech

Jeśli chodzi o zestaw słuchawkowy G Pro za 99 USD, który można teraz zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem Oculus, Logitech twierdzi, że ten model jest wyposażony w „tę samą podstawową technologię audio”, co oryginalny Pro, ale jest wyposażony w kabel o niestandardowej długości, który ułatwia połączenie z Oculus Quest 2 bez nieporęcznego kabla przeszkadzającego. Więcej na ich temat można przeczytać w witrynie firmy Logitech tutaj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook