Telefony

Nowy 10-calowy tablet HD firmy Barnes & Noble Nook, wyprodukowany przez Lenovo, kosztuje od 129,99 USD

Firma Barnes & Noble ogłosiła swój najnowszy tablet marki Nook: obiecaną we współpracy z Lenovo tabletem HD Nook 10 ”. Dodaje ulepszoną, całkowicie metalową konstrukcję, mniejsze ramki i lepszą żywotność baterii, zachowując tę ​​samą cenę 129,99 USD, co jej poprzednik, Nook 10.1 ”z 2018 roku.

Podczas gdy nowy Nook ma być niewątpliwie tabletem budżetowym, nowy projekt Lenovo wygląda zaskakująco dobrze. Ma kwadratowe krawędzie i aluminiowy tył, który nadaje całości znacznie nowocześniejszy wygląd.

Dopełnieniem specyfikacji nowego tabletu Nook jest nienazwany ośmiordzeniowy procesor 2,3 GHz, 32 GB pamięci (z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD) i podobny 10,1-calowy wyświetlacz IPS 1080p co stary model (chociaż nowy ma cieńsze ramki dla 85 procent stosunku ekranu do obudowy.) Czas działania baterii wynosi około 10 godzin, w porównaniu z 8,5 godziny w starszym modelu.

Podobnie jak poprzednie tablety Nook, nowy tablet Nook będzie nadal działał na systemie Android z oprogramowaniem Barnes & Noble’s Nook do kupowania e-booków w popularnej księgarni.

Nowy tablet Nook od Lenovo będzie dostępny w sklepach Barnes & Noble i na jej stronie internetowej od początku kwietnia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook