Telefony

Nowy 13-calowy tablet Lenovo z systemem Android działa również jako przenośny wyświetlacz Switch

Lenovo Yoga Pad Pro to nowy 13-calowy tablet z systemem Android, który z łatwością może służyć jako monitor zewnętrzny, Gizmochina raporty. Będzie można go kupić w Chinach 31 maja za 3299 juanów (około 517 USD).

Nie jest trudno sprawić, by większość tabletów na rynku działała jako drugi monitor, ale w większości przypadków ogranicza się do używania ich z określonymi urządzeniami. IPady Apple mogą być używane jako monitory zewnętrzne, na przykład dzięki wbudowanej funkcji Sidecar, ale działa to tylko wtedy, gdy używasz ich z komputerem Mac. Ale Yoga Pad Pro ma w pełni wbudowany port Micro HDMI wbudowany w uchwyt, co oznacza, że ​​można go zasadniczo podłączyć każdy Podłącz urządzenie HDMI i użyj Yoga Pad Pro jako 13-calowego monitora. I tak, to absolutnie obejmuje Nintendo Switch.

Lenovo Yoga Pad Pro.
Obraz: Lenovo

Wbudowany stojak może służyć jako wieszak, gdy Twoje kieliszki do wina chcą używać go do oglądania telewizji.
Obraz: Lenovo

Do użytku jako tablet Yoga Pad Pro jest zasilany przez Snapdragon 870 w połączeniu z 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci i baterią 10200 mAh. Ma cztery głośniki kompatybilne z Dolby Atmos rozmieszczone wokół wyświetlacza LCD 2K, 16:10, a także zawiera podpórkę, która może obracać się o 180 stopni z tyłu urządzenia. Dlaczego miałbyś chcieć mieć 180-stopniową podpórkę na tablecie? Oczywiście do zawieszenia na ścianie.

Jasne, istnieje wiele innych przenośnych monitorów, często dostępnych z większymi rozmiarami ekranu i niższymi cenami. Weźmy jako przykład 14-calowy ThinkVision M14 Lenovo, który jest o połowę tańszy od 249 USD. Jednak Yoga Pad Pro ma tę zaletę, że jest samodzielnym urządzeniem, kompatybilnym z rysikiem i 8-megapikselowym aparatem do selfie (choć nie ma tylnego aparatu).

Nie jest jasne, czy Yoga Pad Pro kiedykolwiek doczeka się wydania poza Chinami. Ale jeśli tak się stanie, będziemy gotowi.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook