Nowości

Nowy, bezprzewodowo ładowany akumulator Mophie jest przypinany z tyłu telefonu

Mophie to jedna z najstarszych nazw w branży, jeśli chodzi o akumulatory do smartfonów, ale jej najnowsza wersja wprowadza nowe podejście do tego podejścia. Zamiast etui na baterie, którego można używać tylko z jednym telefonem, nowy Juice Pack Connect wykorzystuje system modułowy do przypinania zestawu baterii z tyłu telefonu, gdzie można go bezprzewodowo ładować.

To kreatywne rozwiązanie, które rozwiązuje wiele problemów zarówno wykonywanych na zamówienie, jak i nowocześniejszych akumulatorów Qi. Juice Pack Connect działa w zasadzie z każdym telefonem obsługującym ładowanie bezprzewodowe, a nie tylko z jednym urządzeniem. Mechanizm klipsa pozwala na ładowanie Qi nawet w podróży, bez uciekania się do rozwiązań takich jak dziwny zestaw przyssawek, aby utrzymać ładowarkę i telefon razem.

Co więcej, system Mophie jest modułowy, więc jeśli Twój przypinany akumulator wyczerpie się, możesz po prostu wsunąć inny pakiet Mophie i kontynuować ładowanie. Istnieje również możliwość przyszłej rozbudowy: firma już teraz oferuje stojak na telefon, który można przymocować do głównego punktu kotwiczenia, gdy nie ładujesz, i łatwo sobie wyobrazić, że może wypuścić inne produkty korzystające z konfiguracji , też.

Sam pakiet baterii zawiera baterię 5000 mAh i oferuje zarówno port USB-C, jak i obsługę Qi, z których oba mogą być używane do ładowania Juice Pack Connect lub do ładowania drugiego urządzenia. Mophie nie mówi jednak, jaką moc oferuje Juice Pack Connect pod względem prędkości ładowania.

Innym dużym problemem związanym z Juice Pack Connect jest cena 79,95 USD – wysoka cena za akumulator 20 000 mAh USB-C w dzisiejszych czasach, znacznie mniej za 5000 mAh.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook