Gry

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy SteelSeries Arctis 9 jest gotowy na PS5 i PC

Nowa wersja bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier SteelSeries Arctis 9 jest dostępna od dziś w cenie 199,99 USD. Projekt i zestaw funkcji prawie dokładnie pasują do SteelSeries Arctis 9X. Ale chociaż Arctis 9X obsługuje Xbox One (i jest kompatybilny w przód z Xbox Series S / X), nowy Arctis 9 jest kompatybilny z PC i PlayStation 4, z kompatybilnością z PS5 zapewnioną w momencie premiery. I chociaż Arctis 9X nie wymaga klucza sprzętowego do połączenia z Xboksem, Arctis 9 potrzebuje dołączonego odbiornika USB, który można przełączać z komputera na PlayStation, w zależności od platformy, do której go podłączyłeś.

Poza tym nowy zestaw słuchawkowy ma to samo 20-godzinną żywotność baterii i możliwość jednoczesnego połączenia za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz i Bluetooth – funkcja, którą bardzo kocham. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz słuchać podcastów lub odbierać połączenia telefoniczne podczas słuchania dźwięku z gry.

SteelSeries Arctis 9

Większość elementów sterujących znajduje się na prawej muszli słuchawkowej.
: SteelSeries

Elementy sterujące tego nowego zestawu słuchawkowego również pozostają niezmienione, a pokrętło miksowania dźwięku czatu i gry, które jest łatwo dostępne z tyłu lewej muszli słuchawkowej. Niestety, ta funkcja jest obecnie dostępna tylko na komputerach PC ze względu na sposób, w jaki Sony obecnie obsługuje routing dźwięku z gry i czatu przez USB na swoich konsolach PlayStation. Na lewym nauszniku znajduje się również wysuwany mikrofon na wysięgniku.

Cała reszta jest umieszczona na prawym nauszniku. Znajdziesz tam gniazdo 3,5 mm umożliwiające słuchanie przewodowe, port Micro USB do ładowania, przyciski do włączania zestawu słuchawkowego i parowania go przez Bluetooth, przycisk wyciszania mikrofonu i wreszcie główne pokrętło głośności .

Obserwujemy wzrost liczby zestawów słuchawkowych do gier od firm, które twierdzą, że są gotowe na konsole nowej generacji. Podczas gdy marki takie jak SteelSeries i Turtle Beach wydają się być na bieżąco z wypuszczaniem zestawów słuchawkowych stworzonych specjalnie dla każdej platformy, inne opcje, takie jak Audeze Penrose i Astro A20 Gen 2, mogą współpracować z obiema konsolami – to znaczy, jeśli masz odbiorniki bezprzewodowe dla obu. Xbox Series S / X i PS5.

Spodziewam się, że jesienią pojawi się jeszcze więcej zestawów słuchawkowych, ponieważ konsole będą blisko premiery, więc nie zabraknie opcji do wyboru, jeśli jesteś na rynku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook