Różności i nowinki technologia

Nowy Chromebook CX9 firmy Asus oferuje wytrzymałość na poziomie wojskowym

Nowy Chromebook CX9 firmy Asus to potęga Chromebooka stworzonego dla profesjonalistów. Ceny nie zostały jeszcze ogłoszone, ale pojawią się w Ameryce Północnej w drugim kwartale 2021 roku.

Według Asus, Chromebook CX9 jest wyposażony w procesor do 11. generacji Intel Core i7. To niezwykły procesor, który można zobaczyć na Chromebooku – studenci i bardziej przypadkowi klienci Chromebooków zwykle nie potrzebują więcej niż Core i3 – ale jest to najlepsza opcja dla zaawansowanych użytkowników.

Zawiera również moc w dość przenośnej obudowie, która ma zaledwie 0,63 cala (16 mm) i 2,2 funta. Asus twierdzi, że spełnia amerykańskie wojskowe standardy wytrzymałości MIL-STD-810H, więc nie powinieneś mieć problemu z jego zniszczeniem.

: Asus

: Asus

Ponadto nowy Chromebook obsługuje Wi-Fi 6 i zawiera podwójne głośniki z certyfikatem Harman Kardon. Asus twierdzi, że jest „obciążony portami I / O”, w tym nowym standardem Thunderbolt 4, a także wyjściami HDMI. I oferuje zabezpieczenia Titan C, układ zabezpieczający Google zaprojektowany specjalnie dla Chromebooków.

Asus wprowadził także Chromebook Flip CX5 i C536, dwa Chromebooki przeznaczone dla konsumentów, które będą również wyposażone w procesory Intel 11. generacji. Te modele pojawią się w pierwszym kwartale.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook