GryRTV

Nowy G15 firmy Dell to nakrapiany laptop do gier, który jako pierwszy trafi do Chin

Firma Dell wprowadziła na rynek nowy laptop do gier G15, który będzie dostępny najpierw w Chinach, a dopiero potem w innych regionach na całym świecie. Projekt przemysłowy laptopa jest zupełnie nowy, chociaż najbardziej godną uwagi cechą może być malowanie.

Tak, to są plamy farby, które widzisz na zdjęciach. Dell twierdzi, że nowy G15 wykorzystuje „farbę wodorozcieńczalną o niskiej zawartości LZO, co zapewnia trwałą i przyjazną dla środowiska konstrukcję”; jest dostępny w wersjach kolorystycznych, w tym Spector Green z Speckles, Phantom Grey z Speckles, Dark Shadow Grey i Obsidian Black. Nasza rada: idź z cętkami.

Nie mamy jeszcze pełnej specyfikacji nowej karty G15, ale można ją wyposażyć w kartę graficzną Nvidia RTX z serii 3000 i ma „trzy opcje wydajności do 115 W TDP”. Wyświetlacz to 15,6-calowy panel z częstotliwością odświeżania do 360 Hz. Dell twierdzi, że termika G15 została ulepszona dzięki konstrukcji opartej na technologii Alienware, a dostępna jest opcjonalna 4-strefowa klawiatura RGB, która wykorzystuje oprogramowanie AlienFX do dostosowywania.

Nowy G15 trafi dziś do sprzedaży w Chinach, a globalna dostępność ma nastąpić w pewnym momencie w kwietniu. Poprosiliśmy firmę Dell o dalsze szczegóły.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook