Różności i nowinki technologia

Nowy generator memów pozwala upuścić Berniego Sandersa i jego krzesło na całym świecie

Być może widzieliście wiele memów senatora Berniego Sandersa siedzącego na inauguracji prezydenta Joe Bidena (zrobiliśmy nawet przegląd najlepszych), ale teraz istnieje strona internetowa, która pozwala łatwo upuścić Berniego i jego krzesło na całym świecie za pomocą pomoc Google Maps ‘Street View (via Android Central). Po prostu wprowadź lokalizację lub adres na stronie internetowej, a po jednym kliknięciu przycisku otrzymasz obraz Berniego siedzącego w dowolnym miejscu.

Witryna stworzona przez Student NYU Masters Nick Sawhney, jest dość prymitywny i nie jest do końca szybki – chociaż częściowo można temu winić fakt, że generuje duży ruch. Jak możesz sobie wyobrazić, wielu ludzi, takich jak ja, używa go do oszustw.

Oto kilka przykładów wykonanych przez Sawhney:

A oto rezultaty moich żenujących problemów z witryną:

Bernie Sanders siedzi przed Muzeum Sztuki w Filadelfii

Bernie robi sobie przerwę po tym, jak Rocky wbiega po schodach.

Bernie Sanders siedzi przed posągiem t-rexa

O super, nie wiedziałem, że Bernie był fanem Fallout: New Vegas!

Bernie odwiedza szkołę Xaviera dla uzdolnionych dzieci.

Bernie! Uważaj na latające ryby!

 Berniego siedzącego w Green Dragon Inn w Hobbiton z Lord of the Rings

Bernie szuka najlepszego naparu w Shire.

Trzy pozdrowienia dla Sawhneya za ten wspaniały generator memów. Przepraszamy za koszty wywołań interfejsu API Map Google i opłat Heroku. (Jeśli chcesz pomóc w utrzymaniu witryny, możesz tu rzucić Sawhneya kilka dolarów).Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook