Nowości

Nowy hotspot 5G Netgear za 509,99 $ pojawi się w AT&T 18 września

AT&T ogłosiło ceny i datę premiery najnowszego hotspotu 5G Netgear, którego sprzedaż rozpocznie się 18 września wyłącznie za 509,99 USD. Nighthawk 5G Mobile Hotspot Pro może łączyć się z obydwoma rodzajami 5G – mmWave i sub-6GHz – i obsługiwać do 32 urządzeń podłączonych przez Wi-Fi 6. Oprócz bezpośredniego zakupu hotspot AT&T sprzedaje go również za 17 USD miesięcznie ponad 30 miesięcy.

Wewnętrznie hotspot działa na platformie mobilnej Qualcomm Snapdragon X55 i jest zasilany baterią o pojemności 5040 mAh. AT&T nie podaje żadnych szacunków, jak długo Nighthawk będzie działać na jednym ładowaniu, ale zauważa, że ​​może również działać bez baterii, gdy podłączony jest zasilacz. Można nim sterować za pomocą wbudowanego ekranu dotykowego i z boku urządzenia znajduje się port Ethernet.

Hotspotem można sterować za pomocą ekranu dotykowego.
: Netgear

To nie pierwszy raz, kiedy Netgear nawiązał współpracę z AT&T, aby sprzedać hotspot 5G, ale to nowe urządzenie oferuje duże ulepszenie w stosunku do poprzedniego modelu. Przede wszystkim nowy hotspot może teraz łączyć się z siecią 5G AT&T za pomocą 5G poniżej 6 GHz, oprócz krótkiego zasięgu mmWave. Powinno to oznaczać, że możesz uzyskać to, co najlepsze z obu światów, korzystając z szerszego zasięgu w obszarach, w których dostępne jest 5G poniżej 6 GHz, wraz z superszybkimi prędkościami mmWave, jeśli są obsługiwane.

Wydanie nowego hotspotu następuje zaledwie kilka miesięcy po tym, jak AT&T ogłosiło, że jego sieć 5G jest dostępna w całym kraju. Według firmy, jej usługi 5G są obecnie dostępne dla ponad 205 milionów klientów na 395 rynkach w USA.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook