RTV

Nowy IdeaPad 5 Pro Lenovo zawiera procesory mobilne AMD Ryzen

Lenovo ogłosiło nową linię laptopów IdeaPad na 2021 rok. Amerykańscy czytelnicy powinni jednak zwrócić uwagę, że tylko jeden z nich przyjedzie do USA: 16-calowy IdeaPad 5 Pro.

Lenovo twierdzi, że IdeaPad 5 Pro to jeden z najpotężniejszych laptopów IdeaPad, jakie firma kiedykolwiek wyprodukowała. Urządzenie można skonfigurować z maksymalnie mobilnym procesorem AMD Ryzen serii H i układami GPU „nowej generacji” Nvidia GeForce RTX. Możesz także uzyskać do 32 GB pamięci DDR4 i 1 TB pamięci masowej SSD PCIe M.2.

: Lenovo

Jedna rzecz, która mnie ekscytuje: 5 Pro to pierwszy laptop IdeaPad z wyświetlaczem 16:10. W połączeniu z 90-procentowym stosunkiem ekranu do obudowy, powinno to zapewnić dodatkową przestrzeń do produktywności i wielozadaniowości w porównaniu z urządzeniem 16: 9. Wyświetlacz ma również częstotliwość odświeżania 90 Hz i może osiągnąć jasność 400 nitów.

Lenovo twierdzi, że dostaniesz także większy gładzik niż w poprzednich IdeaPadach, a także ulepszoną klawiaturę z „przełącznikami miękkiego lądowania”.

: Lenovo

IdeaPad 5 Pro będzie można kupić w maju 2021 r., Zaczynając od 1149,99 USD.

Oprócz IdeaPada 5 Pro 16, Lenovo ogłosiło IdeaPad 5G 14 (pojawi się na „wybranych rynkach” w jeszcze nie ogłoszonym czasie) oraz IdeaPad 5i Pro (dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce od marca) 2021), który zawiera procesory Intel. 14-calowy IdeaPad 5 Pro nie pojawi się w Ameryce Północnej, ale w marcu 2021 roku będzie dostępny również w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook