Telefony

Nowy iPad Air firmy Apple kosztuje 40 USD w Amazon lub Walmart

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli rzucałeś się w poszukiwaniu nowego iPada Air firmy Apple, który według mojego kolegi Dietera Bohna jest najlepszym tabletem dla większości ludzi, mimo że kosztuje 600 USD, w rzeczywistości nie będzie cię to kosztować 600 USD w Walmart i Amazon. W tej chwili możesz kupić podstawowy model 64 GB w kolorze zielonym za 560 USD. Jest to stosunkowo niewielka zniżka, wszystko powiedziane, ale każda oferta na jeszcze niewydanego iPada Air, który ma ładowanie USB-C, zupełnie nowy projekt i potężną specyfikację wewnętrzną, jest dobra w mojej książce.

Apple iPad Air (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy, przeprojektowany iPad Air na rok 2020 zaczyna się od 599 USD z 64 GB miejsca i jest już dostępny w przedsprzedaży. Możesz zaoszczędzić 40 USD, kupując wersję 64 GB w kolorze zielonym w Amazon

Best Buy kontynuuje wydarzenie związane z ofertą produktów Amazon, które konkurują z cenami Prime Day 2020. Wszystko to, o czym pisaliśmy wczoraj, wciąż ma miejsce, ale poniżej wymienimy kilka różnych opcji.

Amazon Fire HD 10 (2019, 32 GB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

10,1-calowy tablet Amazon Fire HD z 32 GB pamięci (z obsługą microSD) i ładowaniem USB-C kosztuje do 80 USD w Best Buy. Zwykle wynosi 150 USD, więc jest to ogromna obniżka ceny – taka, która pasuje do oferty Prime Day.

Router Wi-Fi Eero Mesh (pojedyncza jednostka)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jeśli chcesz dodać router Eero do istniejącej konfiguracji sieci Wi-Fi Eero Mesh lub po prostu zacząć od jednego, zamiast wybierać trzypak, możesz zaoszczędzić 30 USD na jednym w Best Buy. Kosztują 70 USD za sztukę.

Amazon Kindle Paperwhite (8 GB, z ofertami specjalnymi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wodoodporny Kindle Paperwhite firmy Amazon został obniżony do 80 USD w Best Buy, co odpowiada ofercie Prime Day 2020, która obniżyła pierwotną cenę o 50 USD. Ten model to okazja, jeśli dużo czytasz, ale wolałbyś nie wydawać zbyt dużo, aby kupić wytrzymały e-czytnik z ostrym wyświetlaczem.

WD Easystore (4 TB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jeśli chcesz przesłać lub przechowywać ogromną liczbę plików, przenośny dysk twardy WD Easystore z 4 TB pamięci kosztuje 90 USD w Best Buy, czyli 60 USD mniej niż zwykle.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook