FotoGryRTV

Nowy Lenovo Legion Slim 7i to lekki laptop do gier z obsługą ray tracingu

Słowa „smukły” i „lekki” zwykle nie odnoszą się do laptopów do gier, ale Lenovo wypróbowuje je z nowym Legion Slim 7i. Przy 3,9 funta i 18 mm grubości Lenovo twierdzi, że jest to najlżejszy dostępny 15,6-calowy model, który można skonfigurować z układem graficznym Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q. Ta maszyna zostanie wydana na czas w święta, zaczynając od 1329 USD.

Legion Slim 7i można skonfigurować z maksymalnie procesorem Intel Core i9-10980HK, 32 GB pamięci RAM i 2 TB pamięci NVMe M.2. Oczywiście wybór tych najlepszych specyfikacji będzie kosztował znacznie więcej niż cena początkowa 1329 USD, ale Lenovo nie podzieliło cen dla najbardziej wyszukanej konfiguracji. Uzyskanie tego komputera z jego linią bazową zapewnia Intel Core i5-10300H, kartę Nvidia GTX 1650 Ti i 8 GB pamięci RAM DDR4 taktowanej z częstotliwością 2933 MHz (zaawansowane opcje zwiększają prędkość do 3200 MHz).

Ze względu na nacisk Lenovo na cienką konstrukcję, Slim 7i osiąga maksimum w RTX 2060 Max-Q Nvidii ze względu na ograniczenia projektowe. Jednak bez względu na to, którą konfigurację kupisz, porty Thunderbolt 3 pozwolą ci połączyć się z obudową eGPU w celu zwiększenia liczby klatek na sekundę.

Lenovo Legion Slim 7i

: Lenovo

Legion Slim 7i ma podobną konstrukcję do Legion 7i z początku tego roku, z pełnowymiarową klawiaturą TrueStrike ze skokiem 1,3 mm na klawisz. A na górze sekcja pokrywy, w której znajduje się aparat (i ręczna przesłona prywatności), nieco wystaje z ramki ekranu.

Co ciekawe, to, co na pierwszy rzut oka może wydawać się dużą maskownicą głośnika nad klawiaturą Slim 7i, jest w rzeczywistości wykorzystywane do wlotu powietrza. Ten laptop wykorzystuje system chłodzenia ColdFront 2.0 Lenovo, ten sam, który można znaleźć w Legion Y740Si, ale firma twierdzi, że może wciągnąć o 31 procent więcej powietrza w tej nowej maszynie. To imponujące, podobnie jak twierdzenie Lenovo, że fani nigdy nie będą głośni.

Lenovo Legion Slim 7i

: Lenovo

Podstawowy model Legion Slim 7i ma wyświetlacz FHD z częstotliwością odświeżania 60 Hz, chociaż można go zaktualizować do częstotliwości odświeżania 144 Hz, jeśli chcesz płynniejszej rozgrywki, lub opcji 4K z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Jeśli chodzi o wejścia / wyjścia, wszystkie konfiguracje zawierają wspomniany wcześniej duet portów Thunderbolt 3, pełnowymiarowy czytnik kart SD, gniazdo słuchawkowe i dwa porty USB 3.2 Gen 2. Uwaga: ten model nie pozwala na samodzielne dostosowywanie pamięci RAM i pamięci po zakupie, więc miej to na uwadze, jeśli planujesz kupić.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook