Różności i nowinki technologia

Nowy mini głośnik HomePod firmy Apple ujawniony na wyciekających obrazach

Zdjęcia kolejnego inteligentnego głośnika Apple, HomePod mini, wyciekły na kilka godzin przed wielkim wydarzeniem produktowym firmy, które ma miejsce dzisiaj. Obrazy opublikowane przez Evana Blassa pokazują mniejsze urządzenie niż oryginalny HomePod – choć nadal jest pokryty znaną tkaniną siatkową i ma mały wyświetlacz u góry.

Oryginalny HomePod został ogłoszony na WWDC 2017 i trafił do sprzedaży na początku 2018 roku, jako wysokiej klasy głośnik skoncentrowany na Apple Music i asystencie głosowym Siri firmy. Od tego czasu Apple dodał dodatkowe funkcje do HomePod. Ale ta nowa wersja prawdopodobnie będzie kosztować mniej i pomoże firmie lepiej konkurować z gamą Amazon Echo i nowymi produktami, takimi jak Nest Audio od Google.

: @evleaks

Wygląda na to, że Apple nie będzie oferować nowych opcji kolorystycznych poza kosmiczną szarością i bielą, w której pojawia się zwykły HomePod. Będziemy musieli poczekać na dzisiejsze wydarzenie, aby dowiedzieć się, co odróżnia mini HomePod od większego, mocniejszego oryginału.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook