Gry

Nowy Model S Tesli najwyraźniej będzie grał w Wiedźmina 3 na wbudowanym zestawie do gier 10 teraflopów

Jeśli nie możesz znaleźć PS5 lub Xbox Series X, co powiesz na elektryczny samochód sportowy za 80 000 dolarów o porównywalnych osiągach? Tesla właśnie ogłosiła dziś odświeżony Model S, a nowy układ napędowy „Plaid” nie jest jedynym ulepszeniem wydajności – firma twierdzi, że samochód może teraz konkurować z konsolami do gier nowej generacji, dzięki komputerowi do gier o mocy 10 teraflopów, który najwyraźniej będzie przychodzą z każdym nowym modelem.

Zakładając, że odnosi się to do wydajności GPU i Tesli, nie jest to przesada, może to rzeczywiście być konkurencyjne dla PS5 lub Xbox Series X, które oferują odpowiednio 10,28 teraflopa i 12 teraflopów surowej mocy GPU. Jednak wydajność to coś więcej niż teraflopy.

Możesz teraz zapytać: kto umieści w Twoim samochodzie grę, która może faktycznie skorzystać z komputera do gier? W tym celu muszę cię prosić o uważne przyjrzenie się obrazkom powyżej i poniżej. Oto ciesząca się uznaniem przygoda CD Projekt z wymachiwaniem mieczem Wiedźmin 3, tak jak przepowiedział Musk:

Oto kilka rzeczy, których nadal nie wiemy:

  • Jest Wiedźmin 3 faktycznie przyjeżdża do Tesli i kiedy? (Zapytaliśmy CD Projekt.)
  • Czy możesz grać na 17-calowym ekranie głównym o rozdzielczości 2200 x 1300 pikseli, czy tylko na 8-calowym wyświetlaczu w drugim rzędzie? Lub obydwa?
  • Potrzebujesz nowego kontrolera? (Tesla twierdzi, że ma „zgodność z kontrolerem bezprzewodowym”, ale to wszystko, co wiemy).
  • Kto produkuje GPU? (Wysłaliśmy ping do Nvidii i AMD.)
  • Kto będzie siedział w swoim sportowym samochodzie za 80 000 dolarów i rozegrał ponad 70-godzinną grę? (kciuki za zapisywanie chmur)
  • Dlaczego nie Cyberpunk? (Okay, to żart.)

Możesz zobaczyć roszczenia dla siebie na stronie Tesli Model S, chociaż są one trochę zagrzebane: musisz iść do sklepu, przewinąć w dół do „Wnętrze” i kliknąć „Szczegóły funkcji”.

Tesla już od jakiegoś czasu wprowadza gry do swoich samochodów: wypróbowaliśmy Tesla Arcade na Modelu 3 w 2019 roku, a także na pierwszym poziomie Cuphead a tryb karaoke w samochodzie pojawił się w oprogramowaniu samochodowym firmy jeszcze w tym samym roku. Schron przeciwatomowy został dodany do samochodów w zeszłym roku.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook