Nowości

Nowy monit Google o uwierzytelnianie dwuskładnikowe ma teraz tryb ciemny na Androida

Google wprowadza nową aktualizację dla swojego monitu o uwierzytelnianie dwuskładnikowe w systemie Android, która dodaje obsługę trybu ciemnego (wraz z nowym wyglądem w stylu Material Design), za pośrednictwem 9to5Google.

Czy to obiektywnie drobna kosmetyczna aktualizacja w wielkim planie rzeczy? Tak. Czy to miło nie dać się zaskoczyć wypalającym siatkówkę białym światłem, gdy pojawia się monit o uwierzytelnienie dwuskładnikowe, gdy próbujesz zalogować się do czegoś w ciemnościach? Też tak.

Stare (po lewej) i nowe (po prawej) monity o uwierzytelnianie dwuskładnikowe w systemie Android
Wizerunek: 9to5Google

Oprócz mniej oślepiającego odcienia, nowa aktualizacja zawiera również kilka innych drobnych zmian kosmetycznych, w tym niestandardową czcionkę Google Sans dla interfejsu użytkownika oraz kolorowe czerwone i zielone ikony na przyciskach logowania.

Wygląda na to, że nowa aktualizacja jest powoli udostępniana właścicielom Androida – 9to5Google zgłasza, że ​​jest dostępny na osobistych kontach Google, ale nie na tych z kontami Google Workspace.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook