Nowości

Nowy odkurzacz Dyson V15 Detect wykorzystuje lasery, aby przekonać Cię o lepszym sprzątaniu

Dyson ma nowy flagowy odkurzacz, V15 Detect za 699 USD, który jest wyposażony w laserowy system wykrywania kurzu, który ma za zadanie oświetlać kurz na podłogach, dzięki czemu można go lepiej wyczyścić.

Jednak w oparciu o zdjęcia Dysona pokazujące, jak działa laser, wygląda na to, że V15 Detect pomoże ci przede wszystkim poczuć poczucie winy i / lub przerażenie po prostu w jaki sposób Twoja podłoga w kuchni jest zakurzona. W przeciwieństwie do większości odkurzaczy ze światłami na głowicy czyszczącej – które pomagają zobaczyć, gdzie odkurzasz – nowe lasery zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci zobaczyć co odkurzasz.

Nowy model zastępuje V11 z 2019 roku na szczycie oferty Dyson. Podobnie jak ten model, ten wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który przekazuje użytkownikom więcej informacji, z możliwością wyświetlania różnych trybów próżni i pozostałej żywotności baterii.

Drugim dużym dodatkiem, oprócz lasera doświetlającego pył, jest nowy akustyczny czujnik piezoelektryczny, który (w połączeniu z nowym mikroprocesorem) monitoruje wlot powietrza odkurzacza, aby określić zarówno wielkość, jak i ilość odkurzanego pyłu. Ta informacja jest przekazywana do wbudowanego wyświetlacza LCD (więc myślę, że możesz się zorientować, co odkurzasz). Co ważniejsze, jest również przekazywany do głównego silnika, co może zwiększyć moc i siłę ssania, jeśli odkurzacz wykryje dużo dużych cząstek pyłu lub zanieczyszczeń.

Nowy odkurzacz jest częścią odświeżonej gamy odkurzaczy Dyson, które również mają zadebiutować od dzisiaj, w tym nowego większego modelu Dyson Outsize i Dyson Omni-glide, który oferuje głowicę czyszczącą przypominającą mopa, którą można swobodnie przesuwać jakikolwiek kierunek.

Wszystkie trzy produkty są już dostępne na stronie internetowej Dyson.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook