Gry

Nowy pasek świetlny Elgato może sprawić, że Twoja konfiguracja będzie wyglądać bardziej chłodno

Elgato, firma należąca do Corsair, znana z gier i technologii strumieniowej skoncentrowanej na twórcach, rozszerza się na inteligentne oświetlenie. Wprowadziła Light Strip, cienki pasek wypełniony 108 ściemnianymi diodami LED, które można zamontować za pomocą lepkiego kleju, zgiąć i przyciąć, aby pasowały w dowolnym miejscu. Można nimi sterować przez Wi-Fi (tylko 2,4 GHz) za pomocą bezpłatnej aplikacji na macOS, Windows 10, iOS lub Android lub ze sprzętu Elgato Stream Deck, który najwyraźniej zapewnia głębszą integrację. Elgato pobiera 59,99 USD za dwa metry (około 79 cali) świateł, w tym kontroler, do którego podłączane są światła, i zasilacz.

Elgato Light Strip

Dla przypomnienia, zestaw Stream Deck nie jest dołączony.
: Elgato

Są one podobne w wykonaniu do większości połączonych pasków świetlnych, w tym Philips Hue, który, jak na ironię, ma ścisłą integrację z Stream Deck za pośrednictwem wtyczek. Nie mylić z możliwościami czegoś takiego jak gradientowy pasek świetlny Philips Hue Play, który może zsynchronizować światło z tym, co jest na ekranie (tylko po zakupie drogiego dodatkowego sprzętu), bardziej przystępne cenowo rozwiązanie Elgato to tylko wygląd.

Jeśli jesteś streamerem, który pojawia się w kamerze, Elgato mówi, że diody LED na pasku świetlnym są pozbawione migotania. Mówi, że niektóre inne opcje wydają się dobrze widoczne gołym okiem, ale mogą powodować migotanie, gdy jesteś w aparacie. Jeśli chodzi o inne specyfikacje, są to diody LED RGBWW, które oferują obsługę zarówno zimnej, jak i ciepłej bieli, a także miliony kolorów. Mają one maksymalną moc wyjściową 2000 lumenów.

Elgato Light Strip

Dostępna w wielu kolorach.
: Elgato

Elgato, w pełni świadomy swojej grupy docelowej, ogłasza również Wave Panels. Są to gloryfikowane kawałki pianki, które można zamontować (za pomocą kleju lub kotwy ściennej) w swojej przestrzeni, aby poprawić akustykę. Prawdopodobnie będą szczególnie przydatne, jeśli nagrywasz swój głos. Mają ostry wygląd, a Elgato wypuszcza je w wielu kolorach. To 100 dolarów za sześć paneli i uchwytów.

Zaktualizowano 4 marca o godz. 9:39 czasu wschodniego: Dodano ceny paneli Wave.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook