GryNowości

Nowy pasek świetlny Philips Hue montuje się na telewizorze i synchronizuje z tym, co jest na ekranie

Nowa taśma świetlna Philips Hue jest w drodze, a ta jest przeznaczona do zamontowania z tyłu telewizora, gdzie może błyskać i świecić razem z tym, co jest na ekranie. Linia Hue ma już kilka pasków świetlnych, ale ta nowa – zwana gradientowym paskiem świetlnym Philips Hue Play – może wyświetlać różne kolory w różnych segmentach paska, podczas gdy stare były ograniczone do jednego koloru. Ma to pozwolić na znacznie bardziej wciągający efekt po zamontowaniu na telewizorze.

Musisz jednak kupić dodatkowy sprzęt, aby taśma świetlna działała. Wymaga mostka Hue i urządzenia do synchronizacji Philips Hue Play HDMI, jeśli chcesz go używać na telewizorze, lub mostka Hue i aplikacji Philips Hue Sync, jeśli chcesz używać go na monitorze komputera. Elementy montażowe znajdują się w pudełku.

Gradientowy pasek świetlny Philips Hue Play zamontowany na telewizorze.
: Signify

Signify, która tworzy system Hue, od lat rozwija oświetlenie, które integruje się z rozrywką. Chodzi o to, aby filmy, programy telewizyjne i gry wideo były bardziej wciągające, dzięki oświetleniu w pokoju i wokół ekranu, które odzwierciedla wszystko, co się dzieje. Widziałem tylko ograniczony test technologii: zdecydowanie działa, ale moje początkowe wrażenie było takie, że może rozpraszać uwagę, jeśli światła zmieniają się zbyt szybko.

Gradientowy pasek świetlny będzie dostępny w długościach pasujących do telewizorów od 55 do 85 cali i sprzedawany za 200 do 240 USD. Do sprzedaży trafi 16 października w USA.

Zaktualizowana lampa Hue Iris.
: Signify

Oprócz nowego paska świetlnego, Signify ogłasza dzisiaj kilka innych nowych produktów i aktualizacji. Philips Hue Iris – lampa przeznaczona do oświetlania pobliskiej ściany – jest aktualizowana o bogatsze kolory, jaśniejsze światło i nowe wykończenia. Będzie sprzedawany za 100 USD, chociaż nowe metaliczne wykończenia będą kosztować więcej. Zarówno biała, jak i kolorowa wersja żarówek świecznikowych Hue E12 są również aktualizowane przez Bluetooth. Zaktualizowany Iris trafi do sprzedaży 19 października, a zaktualizowane żarówki będą dostępne od razu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook