Nowości

Nowy program Beta Best Buy obiecuje wsparcie techniczne concierge za 200 USD rocznie

Best Buy pilotuje nową płatną usługę członkowską, która zapewni ekskluzywne korzyści, w tym wsparcie techniczne w stylu konsjerża i ekskluzywne ceny. Usługa subskrypcji, która będzie kosztować 200 USD rocznie lub 180 USD, jeśli masz kartę kredytową Best Buy, jest podobna do subskrypcji Amazon Prime, ponieważ Best Buy zamierza rozszerzyć swoje usługi poza sprzedaż konsumenckich produktów technicznych.

Nowe członkostwo, zwane Best Buy Beta, zapewnia członkom dostęp do szeregu korzyści, w tym bezpłatnej standardowej wysyłki, nieograniczonej pomocy technicznej Geek Squad, ekskluzywnych cen dla członków i 60-dniowego przedłużonego okresu zwrotu. Best Buy potwierdził, że członkowie Beta będą mieli również całodobowy dostęp do zespołu konsjerża, z którym mogą skontaktować się telefonicznie, e-mailem, czatem lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Best Buy.

Oto kilka korzyści zawartych w programie członkostwa Best Buy.
Obraz: Best Buy

Best Buy ma już program członkowski o wartości 200 USD o nazwie Total Tech Support, który zapewnia podobne usługi, ale będzie niedostępny na rynkach pilotażowych. W rzeczywistości, na podstawie tego, jak podobne są obie usługi, istnieje możliwość, że Best Buy zaprzestanie świadczenia Total Tech Support.

Best Buy nie jest pierwszym gigantem detalicznym, który wprowadza usługę konkurującą z Amazon Prime. We wrześniu ubiegłego roku Walmart udostępnił własną usługę subskrypcji za 98 USD rocznie, oferującą minimalne korzyści, takie jak bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 35 USD i zniżki na paliwo na wybranych stacjach benzynowych.

Best Buy pilotuje nowe członkostwo Beta w trzech stanach: Iowa, Pensylwania i Oklahoma, ale sprzedawca twierdzi, że planuje rozszerzyć roczną subskrypcję na wybrane sklepy w Minnesocie, Północnej Karolinie i Tennessee w tym miesiącu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook