Gry

Nowy przełącznik Nintendo z motywem Mario jest ponownie dostępny w kilku sklepach

„Dzień MAR10” jest jutro, ale kilku sprzedawców już rozpoczęło uroczystość, udostępniając więcej zapasów dla limitowanej edycji Nintendo Switch opartej na wąsatym hydrauliku.

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition został wydany w zeszłym miesiącu, ale od czasu jego premiery trudno było go znaleźć. Teraz jest ponownie dostępny w kilku sklepach, w tym w Best Buy i GameStop. W sprzedaży detalicznej za 300 USD, co jest normalną ceną za konsolę hybrydową Nintendo, limitowana edycja Switch zawiera całkowicie czerwoną konsolę, czerwoną podstawkę dokującą, parę czerwonych Joy-Cons, czerwoną obudowę wokół ekranu i niebieską Joy -Uchwyt Con. Konsola zawiera również ochraniacz ekranu i specjalny futerał do przenoszenia bez dodatkowych kosztów.

W Best Buy sprzedawca obniżył ceny kilku gier wydanych przez Nintendo na Switch, takich jak Posiadłość Luigiego 3 i Super Mario Maker 2; przeceniono tylko wkłady fizyczne.

Walmart ma dopasowaną cenę Best Buy, ale sprzedawca ma więcej dostępnych gier i opcję zakupu kopii cyfrowej lub fizycznej. Teraz, jeśli planujesz skorzystać z tych ofert, możesz użyć całej ograniczonej pamięci wewnętrznej Switcha. Na szczęście karta microSD o pojemności 200 GB firmy SanDisk jest w sprzedaży już za 22 USD w Newegg.

Karta SanDisk 200 GB microSD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nintendo Switch jest dostarczany z 32 GB pamięci wewnętrznej, co nie zajdzie zbyt daleko, jeśli chodzi o pobieranie gier. Dodanie karty microSD o pojemności 200 GB to sprytny i stosunkowo niedrogi sposób na zwiększenie ilości miejsca na dane.

Mówiąc o akcesoriach Nintendo Switch, jeśli wolisz używać Switcha w trybie ręcznym, ale nie chcesz wydawać 70 USD na nową parę Joy-Cons, najlepszą alternatywą jest kontroler Hori’s Split Pad Pro. Zwykle 50 USD można kupić ten kontroler za 40 USD w Amazon i Walmart. Przede wszystkim to akcesorium zawiera rzeczywisty D-pad, a co ważniejsze, te kontrolery są większe i wygodniejsze w użyciu.

Hori Nintendo Switch Split Pad Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Hori na kontroler Nintendo Switch Pro, ale podzielony na dwie oddzielne części. Split Pad Pro to dobra alternatywa Joy-Con dla osób, które grają głównie na Nintendo Switch w trybie przenośnym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook