Foto

Nowy system etui na telefon zasilany magnesem firmy Peak Design został opóźniony do sierpnia

Firma Peak Design ogłosiła, że ​​opóźnia wysyłkę produktów w swojej kampanii Kickstarter dla telefonów komórkowych, szerokiej gamy akcesoriów do telefonów zaprojektowanych w celu ułatwienia montażu telefonu na wszystkim, od kierownicy motocykla po prostą stację dokującą na biurku. Ma być kompatybilny z iPhone’ami i telefonami Samsung Galaxy. Początkowo planowana na maj, firma spodziewa się, że będzie mogła rozpocząć wysyłkę w sierpniu, chociaż niektóre produkty pojawią się również później. Aby to nadrobić, firma Peak oferuje pełny zwrot pieniędzy za anulowanie rezerwacji lub zniżki na inne produkty Peak Design.

Firma Peak Design wykorzystała Kickstarter do wypuszczenia wszystkiego, od plecaków nastawionych na aparat po statywy i ich oryginalny produkt, innowacyjny klips do mocowania aparatu. Ale ten nowy projekt ma inną skalę ambicji: składa się z wielu produktów zaprojektowanych do współpracy w połączonym systemie uchwytów, bezprzewodowych ładowarek, ministatywów, portfeli i futerałów. Kluczem do całego systemu jest połączenie magnesów i fizycznych mechanizmów blokujących, które mogą się różnić w zależności od produktu.

Projekt najwyraźniej rozpoczął się około dwa lata temu, co oznacza, że ​​tuż przed startem firmy w październiku 2020 roku Apple ogłosił iPhone’a 12 – wraz z systemem etui MagSafe, ładowarek i portfeli łączonych na magnesy.

Niektóre prototypy w systemie mobilnym Peak Design

Niektóre prototypy w systemie mobilnym Peak Design

System MagSafe firmy Apple i system magnesów Peak Design są różne, ale firma wezwała do próby, aby jej system był w pewnym sensie interoperacyjny z MagSafe. Oznaczało to testowanie swoich produktów pod kątem wszystkich różnych zmiennych, o których mógł pomyśleć, mieszanie i dopasowywanie dużego portfolio produktów Peak Design do nowego systemu Apple.

Ta złożoność jest jedną z przyczyn opóźnienia, pierwszego w długiej historii produktów marketingowych Peak Design na Kickstarterze. Drugi jest oczywisty: opóźnienia wprowadzone przez COVID-19. Projektanci nie byli w stanie pojechać do fabryki, aby przetestować swoje projekty lub udać się do lokalnego warsztatu, aby bezpośrednio rozwiązać problemy.

Firma spodziewa się, że pierwsza fala obejmie najbardziej podstawowe produkty w swoim asortymencie, obudowy i niektóre „podstawowe mocowania / akcesoria”, a druga fala pojawi się „później”.

Peak Design prześle e-mailem kody rabatowe wspierające Kickstarter dla swoich produktów (20% zniżki na wszystko, plus 50% zniżki na przyszłe zakupy w linii produktów mobilnych). Mówi się również, że osoby, które chcą anulować swoje zobowiązanie, mogą wysłać e-mail na adres info@peakdesign.com.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook