GryNowości

Nowy telefon ROG Phone 3 firmy Asus to telefon do gier 5G wprowadzany na rynek w USA

Najnowszy telefon do gier Asusa, ROG Phone 3, jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych. ROG Phone 3 ma jedne z najwyższych specyfikacji dla smartfonów, a także szereg funkcji i akcesoriów mających na celu poprawę wrażeń z gier mobilnych.

Urządzenie wyposażono w chipset Qualcomm Snapdragon 865 Plus, 6,59-calowy ekran OLED HDR z częstotliwością odświeżania 144 Hz, 512 GB pamięci ROM UFS 3.1 oraz obsługę 5G. Ma tę samą baterię 6000 mAh, co zeszłoroczny model.

ROG Phone 3 jest dostępny w dwóch konfiguracjach: jedna kosztuje 1000 USD z 12 GB pamięci RAM LPDDR5, a druga kosztuje 1100 USD z 16 GB pamięci RAM LPDDR5. 16 GB pamięci RAM to wciąż rzadka specyfikacja dla telefonów, ale jest ona dostępna w wyższej konfiguracji Samsunga Galaxy S20 Ultra. Poprzednik ROG Phone 3 zadebiutował w cenie początkowej 900 USD.

Aby uczynić to lepszą grą niż jej poprzednicy, Asus twierdzi, że dostosował ultradźwiękowe przyciski telefonu, zwane AirTriggers. System AirTrigger firmy Asus umieszcza czujniki ruchu na krawędzi telefonu, aby naśladować przyciski naramienne typowe dla kontrolerów gier, jak pokazano na poniższym schemacie. Nowe AirTriggers dodają również opcję mapowania poleceń w grze, takich jak przeładowanie broni, gdy potrząśniesz telefonem.

Gesty w Asus ROG Phone 3 AirTrigger

Ten obraz pokazuje gesty obsługiwane przez czułe na nacisk czujniki ultradźwiękowe AirTrigger, w tym wyzwalacze z podwójną partycją wyświetlane w prawym górnym rogu.
: Asus

Asus wprowadza również kilka akcesoriów do gier do ROG Phone 3, w tym gamepad za 150 USD i stację dokującą TwinView, która dodaje kolejny wyświetlacz podczas grania w telefon. Dostępny jest również klips do wentylatora, AeroActive Cooler 3, który zapewnia większy przepływ powietrza do cieplejszych części telefonu, szczególnie w obszarze obok procesora i chipsetu.

Obie konfiguracje Asus ROG Phone 3 są już dostępne na stronie internetowej Asusa.

Asus ROG Phone 3

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy telefon 5G firmy Asus skonfigurowany z 512 GB pamięci i 16 GB pamięci RAM LPDDR5.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook