Różności i nowinki technologia

Nowy ThinkPad X1 Titanium Yoga Lenovo ma mniej niż pół cala grubości

Firma Lenovo ogłosiła dziś kilka nowości w swojej linii ThinkPad, na czele z nową Titanium Yoga X1. Kabriolet X1 Titanium jest pokryty czymś, co Lenovo nazywa „materiałem tytanowym” i ma zaledwie 0,45 cala (11,5 mm) grubości. Posiada również wyświetlacz dotykowy 3: 2 2K, który może osiągnąć jasność 450 nitów.

Wewnątrz X1 Titanium Yoga jest napędzany przez najnowsze procesory Intel Core i7 vPro 11. generacji. Posiada certyfikat Intel Evo (co oznacza, że ​​Intel gwarantuje jego wydajność, funkcje i żywotność baterii) wraz z większością portfolio X1. Możesz skonfigurować go z maksymalnie 16 GB pamięci i 1 TB pamięci masowej PCIe SSD, a także zawiera łączność 5G i dwa porty Thunderbolt 4.

X1 Titanium Yoga będzie kosztować 1899 USD. Powinieneś móc go kupić w tym miesiącu.

ThinkPad X1 Carbon Gen 9 widziany z przodu.

ThinkPad X1 Carbon Gen 9 jest wyposażony w opcjonalne 5G i Wi-Fi 6.
: Lenovo

W tym roku Lenovo dodało do swojej oferty kilka innych ThinkPadów. ThinkPad X1 Carbon Gen 9 i ThinkPad X1 Yoga Gen 6 to pierwsze dwa laptopy obsługujące Dolby Voice, które według Lenovo zapewnią wrażenia z wideokonferencji, które „są bardziej naturalne, zmniejszają zmęczenie słuchacza i brzmią niezwykle czysto”. Obejmują również funkcję niskiego światła niebieskiego, czytniki linii papilarnych zintegrowane z przyciskiem zasilania i czujniki wykrywania obecności.

X1 Carbon Gen 9 ma nowy ekran 16:10 i tylną wentylację, a także szerszy touchpad i większą baterię niż jego poprzednia generacja. Będzie dostępny od 1429 USD w lutym 2021 r.

X1 Yoga Gen 6 pochylony w lewą stronę.

Lenovo twierdzi, że X1 Yoga Gen 6 zapewnia do 15 godzin pracy na baterii.
: Lenovo

X1 Yoga Gen 6 ma również wyświetlacz 16:10, większą baterię i szerszy touchpad, ale jest też dostępny w nowym kolorze „Storm Grey”. Będzie to również dostępne w lutym, począwszy od 1569 USD.

W zeszłym tygodniu Lenovo ogłosiło również nową partię laptopów IdeaPad, a także system typu all-in-one z obrotowym wyświetlaczem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook