Różności i nowinki technologia

Nowy wideodomofon Ringa za 60 USD jest najmniejszym i najtańszym jak dotąd

Amazon’s Ring zadebiutował swoim najnowszym dzwonkiem wideo, (nijakiej nazwanym) Ring Video Doorbell Wired, który za 59,99 USD jest najtańszym i najmniejszym dzwonkiem do drzwi, jaki firma kiedykolwiek zaoferowała.

Jak sama nazwa wskazuje, istnieje jedno główne ograniczenie nowego przewodowego dzwonka wideo Ring – w przeciwieństwie do droższego rodzeństwa, może być używany tylko jako dzwonek przewodowy, zamiast opcji zasilania bateryjnego oferowanej przez produkty takie jak Ring Doorbell 3 lub Ring Video Doorbell za 99,99 $, który firma odświeżyła w zeszłym roku.

Zakładając jednak, że Twój dom jest już podłączony, reszta przewodowego dzwonka wideo sprawdza wszystkie pola dzwonka Ring: wideo 1080p, noktowizor, niestandardowe strefy wykrywania ruchu i obsługa innych produktów i usług Ring, takich jak opcjonalny Subskrypcja Ring Protect. I oczywiście, biorąc pod uwagę, że jest to produkt Amazon, nowy przewodowy dzwonek wideo jest również w pełni kompatybilny z produktami Amazon Echo, które można wykorzystać, aby zobaczyć, kto jest u twoich drzwi.

W rzeczywistości jest to przewodowa wersja poprzedniego podstawowego Ring, wspomnianego wcześniej dzwonka wideo, bez zintegrowanej baterii i eleganckiego wyglądu (prawdopodobnie dlatego, że porzuca akumulator). Ale przy 40 USD mniej wydaje się, że jest to dobra opcja dla każdego, kto chce rozpocząć konfigurację zabezpieczeń domowych Ring – zakładając, że masz konfigurację przewodową lub wiedzę na temat ulepszeń w domu, aby ją zainstalować.

Ring Video Doorbell Wired jest już dostępny w przedsprzedaży za 59,99 USD od Ring i Amazon, przed datą premiery 24 lutego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook