NowościTelefony

Nowy wyciek przed Google I / O twierdzi, że Android 12 może zawierać zmiany w widżetach i powiadomieniach

Tuż przed Google I / O, które rozpoczyna się we wtorek, nowy wyciek rzekomo będący zapowiedzią tego, co nadchodzi podczas dorocznej konferencji programistów, daje wgląd w to, jak może wyglądać Android 12. Nowy film Jona Prossera przedstawia slajdy z prezentacji Androida 12.

Na pierwszym slajdzie przedstawiono, czego się spodziewać: „Nowe, piękne doświadczenie”, „Silniejsza ochrona prywatności i bezpieczeństwa” oraz „Wszystkie Twoje urządzenia lepiej ze sobą współpracują”.

Oczywiście obowiązują zwykłe zastrzeżenia dotyczące materiałów, które wyciekły; nie ma gwarancji, że tak będzie wyglądał końcowy interfejs, ani ile może zostać ogłoszone podczas I / O. Ale najciekawszy slajd w filmie Prossera pokazuje coś, co wydaje się być nowym interfejsem użytkownika dla Androida 12, w tym nowy widżet multimediów, przełącznik jasności, widżet pogody, widżet zegara analogowego, przełącznik drzemki / odrzuć i zestawione powiadomienia ( w prawym dolnym rogu zrzutu ekranu):

Slajd, który rzekomo jest częścią prezentacji Google I / O dla nowych funkcji systemu Android 12, przedstawia nowe elementy interfejsu użytkownika.
Jon Prosser / Front Page Tech

Poprzednie przecieki Androida 12 mają pokazano zestawione widżety, które wyglądają podobnie do Smart Stacks wprowadzonych w iOS 14. Widzieliśmy również wcześniejsze przecieki za pośrednictwem XDA Developers, które pokazywały nowe motywy i widżet konwersacji dla Androida 12. A własne podglądy Google dla Androida 12 zawierały wiele drobnych poprawek i funkcje skupione na programistach, jednocześnie sugerując kilka znaczących zmian w interfejsie użytkownika, o których krążą plotki, w tym zestawione widżety i nowy ekran blokady z większym tekstem zegara.

Prosser pokazuje, co mówi, to wideo z I / O, które pokazuje zaktualizowane powiadomienia, nowy projekt klawiatury i nowy ekran blokady z większym zegarem, który wydaje się potwierdzać wcześniej wyciekające informacje.

Jeśli szczegóły ostatniego przeglądu wycieków są dokładne, Android 12 może być największym przeglądem systemu operacyjnego od kilku lat. Więcej dowiemy się za kilka dni, kiedy rozpocznie się coroczna konferencja I / O.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook