Różności i nowinki technologia

Nowy wzmacniacz stereo JBL łączy wygląd retro z nowoczesną łącznością

JBL SA750 to nowy wzmacniacz stereo łączący w sobie nowoczesne technologie przesyłania strumieniowego, takie jak Airplay 2 i Google Chromecast, z projektem, który nie wyglądałby nie na miejscu w szafie hi-fi z lat 60. lub 70. Ma zestaw uspokajająco masywnych tarcz i przełączników jako fizycznych elementów sterujących, dyskretny wyświetlacz, a jego boki pokryte są drewnianymi okleinami. Wzmacniacz, którego premiera zbiega się z 75. rocznicą JBL, będzie kosztował 3000 dolarów, kiedy trafi do sprzedaży w maju tego roku.

Oprócz łączności bezprzewodowej, która obejmuje obsługę UPnP wraz z protokołami Apple i Google, JBL SA750 ma wszystkie przewodowe wejścia, których można się spodziewać. Jest sześć par analogowych wejść RCA, wejście aux 3,5 mm oraz dwa optyczne i dwa koncentryczne wejścia cyfrowe obok USB i Ethernet.

Głośniki JBL L100 Classic 75 mają podobny styl retro.
: JBL

Jako samodzielny wzmacniacz stereo musisz podłączyć oddzielny zestaw głośników, aby słuchać JBL SA750. W tym celu ma dwie pary złączy głośnikowych typu bind-post i może wyprowadzić do 220 W mocy na kanał. Jesteśmy pewni, że JBL chciałby sprzedać ci parę nowych głośników L100 Classic 75 do użytku razem z nimi, ale przy cenie 5500 USD za parę nie są one ekonomicznym wyborem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook