RTV

Nowy ZenBook S firmy Asus ma ekran o proporcjach 3: 2 wypełniony pikselami

Asus odciął się od swojego nowego ZenBook S, smukłego ultrabooka, który może być wyposażony w procesor Intel Core i7-1065G7, 16 GB pamięci RAM i 1 TB szybkiej pamięci masowej opartej na PCIe. Asus dał swojemu flagowemu laptopowi blask w dziale ekranów, przechodząc od proporcji 16: 9 w zeszłorocznym modelu do wyższego współczynnika proporcji 3: 2 dla tegorocznego ekranu dotykowego 3300 x 2200. Co więcej, otaczające go ramki są cienkie, a wyświetlacz jest zatwierdzony przez Pantone ze 100-procentowym pokryciem gamy kolorów DCI-P3.

ZenBook S ma wiele innych cech, które mogą sprawić, że będzie godnym pretendentem do Twojego następnego laptopa. Posiada dwa porty Thunderbolt 3, które można wykorzystać do szybkiego przesyłania danych, podłączenia do zewnętrznego monitora lub ładowania baterii. A skoro o tym mowa, Asus twierdzi, że bateria 67 Wh w tym ultrabooku może wytrzymać do 14 godzin. Dzięki możliwości szybkiego ładowania może naładować się do 60 procent w 49 minut. W szczególności Asus twierdzi, że laptop może być zasilany za pomocą dołączonego adaptera 65 W lub szeregu adapterów USB-C i powerbanków, niezależnie od tego, czy obsługują one Power Delivery, czy nie.

Oprócz portów Thunderbolt 3, ten laptop ma również pełnowymiarowy port HDMI, jeden port USB typu A i gniazdo microSD. W tym urządzeniu nie ma gniazda słuchawkowego, ale Asus zawiera w pudełku klucz sprzętowy USB-C do 3,5 mm z wbudowanym konwerterem cyfrowo-audio (DAC) ESS.

Asus twierdzi, że ZenBook S (model UX393) będzie dostępny tylko w Costco i Microsoft Store w ciągu najbliższych kilku tygodni, ale cena nie była dostępna.

Asus ZenBook Flip 13

: Asus

Asus debiutuje również w odświeżeniu swojego konwertowalnego laptopa Flip 13. Na najwyższym poziomie może być wyposażony w procesor Intel Core i7-1065G7 z grafiką Iris Plus, wraz z 16 GB pamięci RAM i do 512 GB SSD PCIe. Chociaż Flip 13 nie ma wyświetlacza ZenBook S zweryfikowanego przez Pantone 3K, ma ekran FHD z podobnie cienkimi ramkami. Posiada również dwa porty Thunderbolt 3.

Flip 13 zaczyna się od 899,99 USD i jest obecnie dostępny w przedsprzedaży za pośrednictwem Amazon i B&H Photo. Ulepszona wersja z wysokiej klasy procesorem, pamięcią masową i pamięcią kosztuje 1199,99 USD w B&H Photo i Amazon.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook