Różności i nowinki technologia

Nurvv Run Review: Inteligentne wkładki poprawiające formę

Kiedy byłem przekazując pałeczkę na torze Jackson Middle School w Portland w stanie Oregon, nie zastanawiałem się zbytnio nad terminami biegania czy właściwą formą. Ale bieganie staje się skomplikowane, gdy zaczniesz zbierać mile. Kiedy zacząłem przybierać lata (i kilogramy), nauczyłem się, że dobra forma jest kluczem do bezbolesnego dystansu.

Następujące formy, takie jak uderzenie śródstopia, w którym środek stopy ląduje na ziemi, oraz kadencja 180 uderzeń na minutę pomogły mi przejść od okresowych bolesnych biegów do prawie 6 mil dziennie. Lepsza forma to zwiększona wydajność, mniej bólu i więcej czasu na skupienie się na ulubionym podcastie. Ale uczenie się dobrej formy miało swoje granice; Po tych długich biegach nadal borykałem się z bólem biodra i dolnej części pleców.

Bieg Nurvv stał się odpowiedzią na moje niezdiagnozowane problemy z bieganiem. To para wkładek z wbudowanymi czujnikami nacisku i ruchu, które wkładasz do butów do biegania. W ciągu kilku miesięcy, w których biegłem z nimi, pomogli mi poprawić moją formę, pozbywając się bólu i uczucia ściskania bioder.

Uderzenie w Nurvv

System Nurvv Run.

: Nurvv

Wkładki Nurvv Run są dostępne w dwóch częściach. W każdym bucie znajdują się wkładki z uchwytem, ​​który wyskakuje z buta, a także dwa elementy śledzące – podłużny sprzęt mieszczący inteligentne elementy (i baterię), które wpinają się we wspomniane mocowania.

Zdejmowanie trackerów z ładowarki i podłączanie ich do uchwytów to nauka. Siedzą pewnie, co oznacza, że ​​podczas wyjmowania ich z ładowarki lub uchwytów trzeba je odpowiednio chwycić. Zrób to źle, a wymagana siła może spowodować przerwanie kabla. Prawie to zrobiłem kilka razy.

Fakt, że są trudne do zamontowania, jest dobry, biorąc pod uwagę, że biegasz w nich setki mil. Urządzenia śledzące nigdy nie mają poczucia, że ​​spadną. Metalowe klipsy i rzepy utrzymują mocowania w butach, ale cały system nie jest tak spięty, że nie można ich łatwo przenosić między kilkoma parami butów do biegania.

Nurrv mówi, że jego wymienne wkładki wytrzymają trzy pary butów do biegania lub około tysiąca mil, jeśli jesteś tak ciasny jak ja. Nie widziałem żadnej degradacji w miesiącach testów. Są również wodoodporne IP65, więc możesz je nosić na deszczu i przez kałuże (unikaj tylko zamoczonych butów).

Bateria wystarcza na około pięć godzin, co sprawia, że ​​są odpowiednie nawet dla biegaczy ultra, chociaż będą musiały być ładowane częściej.

Lepszy rozsądek

Tracker Nurvv Run znajduje się na zewnętrznej stronie buta.

: Nurvv

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook