GryNowości

Obejrzyj 14 minut oszałamiającej rozgrywki w Horizon Forbidden West

Sony pokazało 14 minut Horyzont Zakazany Zachód rozgrywka na PS5 w nowej prezentacji State of Play w czwartek. W materiale filmowym bohaterka Aloy walczyła z gigantycznymi, podobnymi do zwierząt maszynami i niektórymi ludzkimi wrogami na pięknej postapokaliptycznej osadzie na plaży.

Prezentacja ujawniła, że ​​Aloy ma nowe narzędzia do poruszania się Zakazany Zachód, jak maska ​​do nurkowania, aby pozwolić jej nurkować pod wodą i Breath of the Wild-jak lotnia. I podobnie jak w pierwszej grze, wygląda na to, że nadal będziesz ciskać wieloma strzałami przeciwko swoim wrogom, zarówno ludziom, jak i maszynom.

Aloy i Erend wchodzą Horyzont Zakazany Zachód.
: Sony

Horyzont Zakazany Zachód, kontynuacja niezwykle udanej gry Horizon Zero Dawn, oczekuje się, że będzie to jeden z największych tytułów Sony w tym roku, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wciąż jest kilka dużych gier na PS5, na które można się spodziewać w najbliższej przyszłości. Gra zmierza również na PS4.

Nadal nie wiemy, kiedy to wyjdzie. W 2020 roku deweloper Guerrilla Games powiedział, że „dąży” do wydania Zakazany Zachód w 2021 roku, ale w nowym poście na blogu Ben McCaw z Guerrilla powiedział, że „nie mamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale prace nad nim są w toku i wkrótce będziemy mieli dla Ciebie aktualizację”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook