Różności i nowinki technologia

Obrazy laptopów Samsunga Galaxy Pro i Pro 360, które podobno wyciekły wcześnie

Obrazy dwóch podobno nadchodzących laptopów Samsunga – Galaxy Book Pro i Galaxy Book Pro 360 – wyciekły wcześnie, dając nam najbardziej przejrzysty obraz tych dwóch urządzeń. Widoczne zdjęcia marketingowe zostały wysłane na adres Głos wiarygodny przeciek Evan Blass, który twierdzi, że mogą wystartować już w kwietniu.

Galaxy Book Pro będzie podobno dostępny w kolorze niebieskim i srebrnym, podczas gdy Pro 360 będzie dostępny w kolorze granatowym i złotym. Oba są dostępne z wyświetlaczami 13 i 15-calowymi. Blass potwierdza, że ​​Pro 360 będzie obsługiwał rysik Samsung S Pen, a jego zdjęcia pokazują, że niektóre warianty laptopów będą zawierać pełnowymiarowe klawiatury z numerami. Na zdjęciach Pro 360 wydaje się mieć port USB typu C, gniazdo słuchawkowe i gniazdo kart microSD, podczas gdy Pro jest pokazany z portem typu A widocznym obok gniazda karty i gniazda słuchawkowego.

Galaxy Book Pro.
: Evan Blass / Voice

Istnienie dwóch laptopów było znane od co najmniej kilku miesięcy później SamMobile zauważyli, że zostali zarejestrowani w Bluetooth SIG w styczniu. Dwa raporty z lutego od SamMobile i wyciek WalkingCat ujawnił więcej specyfikacji laptopów, w tym wyświetlacze OLED, Thunderbolt 4 i opcjonalną obsługę LTE. Wewnętrznie mówi się, że działają na procesorach 11. generacji Intela, a 15-calowa wersja Galaxy Book Pro może być dostępna z oddzielną grafiką Nvidia MX450. Według WalkingCat, Galaxy Book Pro zostanie wydany w maju wraz z laptopem z procesorem ARM o nazwie Galaxy Book Go.

Oba laptopy dołączają do wielu innych maszyn Samsunga wydanych w ostatnich miesiącach, w tym do Galaxy Chromebook 2, który działa na procesorach Intela i obsługuje rysiki.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook