Foto

Obrazy opcjonalnego rysika Samsung Galaxy S21 Ultra i kompatybilnego etui wyciekają wcześnie

Obrazy czegoś, co wydaje się być rysikiem S Pen i etui do nadchodzącego Galaxy S21 Ultra Samsunga, wyciekły online, WinFuture raporty. Pokazują rysik, który wygląda podobnie do poprzednich S Pensów Samsunga, a także etui na telefon, które jest nieco szersze niż sam telefon, aby zapewnić miejsce na opcjonalne akcesorium. WinFuture podaje, że rysik będzie sprzedawany oddzielnie od telefonu za niecałe 40 euro (około 49 dolarów).

Ta obudowa telefonu jest niezbędna, ponieważ podobno S21 Ultra obsługuje rysik S Pen, ale podobno nie będzie miał dedykowanego gniazda do przechowywania go w przeciwieństwie do urządzeń Samsung Note. Rysik jest podobno opcjonalnym akcesorium dla S21 Ultra, a nie czymś, co jest dostarczane w pudełku, jak w przypadku telefonów Note.

Rysik wygląda bardzo podobnie do poprzednich długopisów S firmy Samsung.
Wizerunek: WinFuture

Plotki, że Galaxy S21 Ultra będzie współpracować z rysikiem S Pen, istnieją już od co najmniej miesiąca, a sam Samsung nawet zasugerował, że wsparcie jest już w drodze, kiedy prezes Mobile TM Roh powiedział, że firma doda część Galaxy Note. najbardziej lubiane funkcje ”do innych urządzeń w swojej ofercie. Pod koniec zeszłego miesiąca FCC potwierdziło, że obsługa rysika jest w drodze do nadchodzącego telefonu.

Według WinFuture, S21 Ultra będzie obsługiwał wiele takich samych funkcji rysika S Pen, jak poprzednie urządzenia Note. Podobno będzie miał końcówkę wrażliwą na nacisk, sterowanie gestami za pomocą akcelerometru oraz elementy sterujące do odtwarzania i wstrzymywania filmów lub zdalnego robienia zdjęć.

Doniesienia o obsłudze rysików pojawiające się w S21 Ultra zbiegły się z plotkami, że Samsung przygotowywał się do rezygnacji z linii Note, która zalicza obsługę rysika do swoich cech definiujących. Jednak podobno zostało to zakwestionowane przez jednego z urzędników Samsunga.

Oczekuje się, że Galaxy S21 Ultra będzie jednym z trzech urządzeń, które będą składać się na linię S21, obok Galaxy S21 i S21 Plus. Poza obsługą rysika, inne raporty twierdzą, że układ tylnych kamer Galaxy S21 Ultra będzie zawierał dwa teleobiektywy, a także główny aparat o rozdzielczości 108 megapikseli. Wyciekające zwiastuny wideo sugerują, że będzie miał zakrzywiony ekran (w porównaniu do płaskich ekranów w pozostałych dwóch słuchawkach S21) i przeprojektowany wypukłość kamery w porównaniu z poprzednią generacją S20 Ultra, oraz WinFuture wcześniej informowano, że będzie miał 6,8-calowy wyświetlacz 120 Hz i baterię 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 45 W.

Samsung potwierdził, że jego kolejna premiera Unpacked odbędzie się 14 stycznia, podczas której ma ogłosić nową serię Galaxy S21 i prawdopodobnie nowego konkurenta Tile wraz z mocno wyciekającymi bezprzewodowymi wkładkami dousznymi Galaxy Buds Pro.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook