Gry

OBS otrzymuje natywne wsparcie dla doskonałej technologii redukcji szumów Nvidii

Open Broadcaster Software (OBS), popularne oprogramowanie dla streamerów, otrzymuje natywne wsparcie dla doskonałej technologii usuwania szumów Nvidii, ogłosił dzisiaj producent karty graficznej. Chociaż wcześniej można było uzyskać ten sam efekt, łącząc OBS z oprogramowaniem Broadcast firmy Nvidia, teraz możesz dostosować funkcję usuwania szumów tła bezpośrednio z poziomu OBS. Jest obecnie dostępny w wersji beta OBS Studio 27 i wkrótce pojawi się w pełnej wersji.

Technologia usuwania szumów Nvidii istnieje już od jakiegoś czasu, najpierw jako RTX Voice, a następnie jako jedna z funkcji wbudowanych w Nvidia Broadcast. Narzędzie oparte na sztucznej inteligencji może anulować wszystko, od stukania klawiatury po głośne wentylatory komputera. To świetny dodatek do arsenału streamera, pomagający odfiltrować rozpraszający szum tła, dzięki czemu widzowie mogą skupić się na dźwięku z gry i komentarzu streamera.

Integracja oznacza, że ​​możesz kontrolować funkcję usuwania szumów z OBS.
: Nvidia

Zgodnie z zapowiedzią Nvidii, musisz pobrać jej pakiet Broadcast Audio Effects SDK, aby ta funkcja działała z nową wersją beta OBS Studio 27. Będziesz także potrzebował najnowszego sterownika firmy, gotowego do gry. Po pobraniu tych plików Nvidia opisuje proces konfiguracji:

Aby skorzystać z nowej funkcji, otwórz OBS, kliknij prawym przyciskiem myszy źródło dźwięku w mikserze audio, wybierz „Filtry”, kliknij „+” w lewym dolnym rogu nowego okna Filtry, wybierz filtr „Tłumienie szumów”, wprowadź nazwę, kliknij nowy filtr na liście, rozwiń menu „Metoda”, wybierz „Usuwanie szumów NVIDIA”, dostosuj intensywność w oparciu o głośność dźwięków w tle, a następnie zamknij okno Filtry. Funkcja NVIDIA Noise Removal jest teraz aktywna.

Nowa integracja nadeszła wraz z najnowszym sterownikiem Nvidia, gotowym do gry, który dodaje również obsługę Mortal Shellaktualizacja RTX, a także sześć nowych wyświetlaczy kompatybilnych z G-Sync.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook