GryOprogramowanie

Oculus oferuje zniżki na gry i atrakcje VR na Czarny piątek

Oculus organizuje wielką wyprzedaż gier i atrakcji w Czarny piątek, a kolejne rabaty pojawią się w Cyberponiedziałek. Istnieje wiele samodzielnych ofert, ale Oculus przygotował również kilka pakietów, z których każdy dotyczy innego tematu. Możesz też podarować tytuły innym osobom ze sklepu Oculus. Podczas płatności będziesz potrzebować tylko ich adresu e-mail.

Według Oculusa wszystkie gry z poniższych zestawów będą działać z samodzielnymi zestawami słuchawkowymi Quest. Pamiętaj jednak, że tylko niektóre z nich obsługują kupowanie krzyżowe, co oznacza, że ​​jeden zakup będzie działał zarówno jako samodzielna aplikacja w Quest, jak i po podłączeniu do komputera za pośrednictwem Oculus Link. Wszystkie inne dotyczą wyłącznie Rift lub Quest. Aby uniknąć nieporozumień, oznaczyłem, które obsługują kupowanie krzyżowe. Sprawdź strony produktów, aby zobaczyć, na jaką platformę jest przeznaczony dany tytuł.

Aby zobaczyć pełną listę gier i atrakcji dostępnych w sprzedaży, odwiedź stronę docelową z okazji Czarnego Piątku w sklepie Oculus. Ale jeśli chcesz tylko szczegóły pakietu, znajdziesz je poniżej.

Efekt Tetrisa jest dostępny jako tytuł do zakupu krzyżowego od Oculus.

Najpierw jest „Pakiet Must-Haves” zawierający Naprzód, Symulator pracy, W śmierci: uwolniony, Efekt Tetrisa (który obsługuje cross-buy), Trener kosmicznych piratów, i Spodziewam się, że umrzesz. Zwykle wszystkie te tytuły kosztowałyby 145 USD zakupione razem, ale ten pakiet kosztuje tylko 90 USD. Będzie trwać do soboty 28 listopada do 2:59 ET.

Dostępny jest również „Pakiet Premium”, który kosztuje 165 USD. Zawiera Superhot VR, Five Nights at Freddy’s: Help Wanted (który obsługuje cross-buy), Symulator wakacji, Arizona Sunshine, Pokój VR (który obsługuje cross-buy), Czerwona materia, Espire 1: VR Operative (który obsługuje cross-buy), Mech, Gun Club VR (który obsługuje kupowanie krzyżowe) i Trener kosmicznych piratów. Wszystkie te tytuły razem normalnie kosztowałyby 275 dolarów. Ten pakiet będzie również dostępny do 28 listopada do 2:59 ET.

Możesz uzyskać pełną kolekcję plików Gwiezdne Wojny Vader Immortal odcinki w pakiecie za 20 USD. Każdy odcinek kosztuje zwykle 10 dolarów, więc oszczędzasz 33 procent. Ten pakiet będzie dostępny do 28 listopada do 2:59 ET.

Do poniedziałku 30 listopada do godziny 12:00 ET są sprzedawane jeszcze dwa pakiety. „Pakiet fitness” zawiera FitXR, Creed Rise to Glory, i Sports Scramble za 60 USD, co stanowi 35% zniżki od normalnego kosztu (wszystkie te tytuły obsługują zakup krzyżowy). Wreszcie, „Action Pack”, który kosztuje 60 $, zawiera Bat pistoletowy, Phantom: Covert Ops, i Trover ratuje wszechświat.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook