Gry

Oculus Rift S kosztuje 100 USD w kilku sklepach

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Oculus obniżył cenę o 100 dolarów z kosztu zestawu słuchawkowego Rift S na uwięzi do rzeczywistości wirtualnej, co obniża cenę do 299 dolarów. To sprawia, że ​​jest to ta sama cena, co samodzielny zestaw słuchawkowy Oculus Quest 2, który nie wymaga połączenia z komputerem, aby grać w gry i doświadczenia – jednak Rift S nie wymaga konta na Facebooku, aby go używać. Oculus ogłosił na początku tego roku, że zaprzestał produkcji Rift S, więc ta zniżka może być sposobem na wyczyszczenie zapasów. Możesz dostać tę cenę u kilku sprzedawców detalicznych, w tym w witrynie Oculus, Lenovo (producent zestawu słuchawkowego), a także Walmart i Amazon.

Oculus Rift S

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Następca oryginalnego Rift ma wbudowane funkcje śledzenia, co eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznych czujników śledzenia. Jego kabel ma pięć metrów długości, a zestaw słuchawkowy zawiera dwa kontrolery Oculus Touch.

Jeśli zastanawiasz się nad swoimi opcjami, ta obniżka ceny sprawia, że ​​Rift S jest znacznie bardziej przystępny cenowo niż Valve Index, którego dostarczenie trwa obecnie kilka tygodni od złożenia zamówienia. Quest 2 był popularnym prezentem świątecznym, przez co został wyprzedany w większości sklepów. Więc jeśli nie masz nic przeciwko temu, byś był przywiązany do swojego skromnego komputera do gier za pomocą Rift S, może to być najlepsza opcja, aby uzyskać solidny zestaw słuchawkowy VR na czas wakacji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook