Różności i nowinki technologia

Oczyszczacz powietrza Coway Airmega 400 jest w sprzedaży

Jeśli byłeś patrząc na oczyszczacz powietrza, masz szczęście. Nasz ulubiony oczyszczacz do dużych pomieszczeń, Coway Airmega 400, jest dostępny w cenie 220 USD w Walmart, czyli o 280 USD niższej od zwykłej ceny 500 USD. To tylko 20 USD więcej niż nasza rekomendacja dla małych pokoi i jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy.

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, oczyszczacz powietrza to dobry pomysł. Nawet jeśli powietrze w pomieszczeniu nie jest brudne, jest. Pył zawieszony na zewnątrz i lotne związki organiczne (LZO) przedostają się do naszych domów. Tworzywa sztuczne i meble w pomieszczeniach wydzielają szkodliwe opary. I zawsze jest kurz i sierść zwierząt. Wraz z częstym odkurzaniem oczyszczacz powietrza może pomóc Ci zapanować nad wszystkim.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Czy Airmega 400 jest odpowiednia dla Ciebie?

Coway Airmega 400

: Coway

Airmega 400 ma wysokowydajne filtry powietrza (HEPA), które dwa razy na godzinę obiegają powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 1560 stóp kwadratowych. Jeśli używasz go na mniejszej przestrzeni, może go używać cztery razy na godzinę. Może automatycznie dostosowywać ustawienia w oparciu o zmieniającą się jakość powietrza w pomieszczeniu, więc nie musisz o tym myśleć. Ponadto z przodu znajduje się oznaczony kolorami pierścień jakości powietrza, dzięki czemu od razu wiesz, jaki jest stan Twojego pokoju.

Posiada filtr wstępny przeznaczony do wyłapywania większych cząstek, które można umyć, a także filtr HEPA w połączeniu z węglem aktywnym, który w końcu będzie wymagał wymiany – oczyszczacz ostrzeże Cię, gdy nadejdzie czas na jedno i drugie. Łatwo je założyć i wyjąć.

Jeśli wykopiesz ciemny grafitowy kolor, jest on również przeceniony w Amazon, ale nadal kosztuje 382 USD.


Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.


Więcej wspaniałych historii WIRED

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook