Telefony

Odnowione AirPods Pro firmy Apple kosztują ponad 50 USD w Best Buy

Apple AirPods Pro zwykle kosztuje 250 USD, ale Best Buy obniżył koszty o 55 USD za odnowione urządzenia. Możesz złapać zestaw za 195 USD, który zawiera oryginalne akcesoria, takie jak kabel Lightning na USB-C, etui do ładowania bezprzewodowego i dwa zestawy silikonowych końcówek dousznych. Firma Apple pierwotnie zawierała trzy zestawy końcówek dousznych, ale niektórzy recenzenci zauważają, że Best Buy nie obejmuje średnich.

AirPods Pro oferują aktywną redukcję szumów i najlepszą jakość dźwięku spośród linii AirPods firmy Apple. Apple planuje wprowadzić dźwięk przestrzenny do AirPods Pro, a funkcja wykorzysta akcelerometr i żyroskop, aby zachować dokładny dźwięk pozycyjny niezależnie od pozycji głowy.

Ulepszony Microsoft Surface Go 2 z 8 GB pamięci RAM, procesorem Intel Core M3 i 128 GB pamięci to 550 USD w Best Buy i Microsoft Store. To świetna okazja, ponieważ obecnie kosztuje tyle samo, co model podstawowy, który ma połowę pamięci, połowę pamięci RAM i wolniejszy procesor.

: Vjeran Pavic / The Verge

Jeśli chcesz zapewnić swojemu domowemu połączeniu Wi-Fi większy zasięg i prawdopodobnie większą prędkość bezprzewodową niż obecnie, sprawdź tę ofertę w pakiecie Google Nest Wifi w Office Depot i Best Buy. Za 199 dolarów można dostać router i punkt (to, co Google nazywa przedłużaczem, który podwaja się jako inteligentny głośnik). Zwykle sam router kosztuje 169 USD, a punkt to kolejne 149 USD, więc jest to fantastyczna kwota oszczędności na dobrym produkcie.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Tablet Amazon Fire HD 8 jest nadal przeceniony do 60 USD (zwykle 90 USD), podobnie jak Fire HD 8 Plus z nieco większą pamięcią RAM i obsługą ładowania bezprzewodowego. 30 dolarów zniżki; zamiast kosztować 110 dolarów, spada do 80 dolarów. Fire HD 10, z większym ekranem 1080p, kosztuje do 100 USD ze 150 USD.

Każdy z tych tabletów ma kilka wspólnych cech, które mogą ułatwiać zakupy. Każdy z nich ładuje się przez USB-C i zawiera ładowarkę w pudełku (chociaż Fire HD 10 zawiera szybszą ładowarkę 9 W zamiast ładowarki 5 W, która jest wrzucana z Fire HD 8). Wszystkie mają również gniazda microSD do rozszerzonej pamięci, więc nie musisz czuć się zmuszony do aktualizacji do modelu z wyższą podstawową pamięcią, ponieważ karty microSD są ogólnie bardzo przystępne.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook