Nowości

Odnowione Pixel Buds Google kosztują 80 USD w Best Buy

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne Pixel Buds firmy Google nie trafiają często do sprzedaży, ale Best Buy obniżył o 80 USD ich normalny koszt 179 USD na dzień dzisiejszy. Haczyk polega na tym, że są one odnowione i dostępne tylko w kolorze białym. Mimo to 100 USD to dobra okazja, jeśli chcesz je wypróbować bez płacenia blisko pełnej ceny.

Best Buy czyści te modele i zawiera wszystkie oryginalne akcesoria, ale podobnie jak kupowanie czegokolwiek odnowionego, jest to rzut kostką, jeśli chodzi o stan Twojego zamówienia – szczególnie jeśli mówimy o słuchawkach dousznych. Możesz otrzymać nowy produkt bez żadnych problemów lub napotkać kilka problemów, takich jak ludzie, którzy zostawili recenzje tych Pixel Buds. Jeśli masz złe doświadczenia, Best Buy wymieni je za Ciebie, jeśli będzie w terminie zwrotu.

Google Pixel Buds (odnowione)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsze Pixel Buds firmy Google przecinają kabel łączący je ze sobą i tym razem zdecydowały się na dopasowanie do ucha, w przeciwieństwie do spoczynku tuż za uchem wewnętrznym, jak to miało miejsce w przypadku produktu pierwszej generacji. Te oferują wspaniały dźwięk.

Na 40-milimetrowym zegarku Apple Watch Series 6 (GPS) w Walmart i Amazon dzieje się solidna umowa. W Walmart model z aluminiową obudową w kolorze gwiezdnej szarości i czarnym paskiem sportowym zwykle kosztuje 399 USD, ale prawdopodobnie przez ograniczony czas wynosi 339 USD. Amazon oferuje model z czerwoną obudową i opaską, jak pokazano na Skraj przejrzyj powyższy film za tę samą cenę. Inni sprzedawcy oferują te wersje kolorystyczne w najlepszym przypadku za 379 USD.

Apple Watch Series 6 (40 mm, GPS)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia ma zawsze aktywny wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook