NowościRTV

Oferta Apple iPhone 12 zostanie ogłoszona 13 października

Wreszcie jest tutaj: firma Apple ogłosiła, że ​​13 października odbędzie się impreza poświęcona iPhone’om, a zaproszenie będzie drażnić zapowiedź zwrotem „Cześć, prędkość”.

Nic dziwnego, że tegoroczne wydarzenie dotyczące iPhone’a jest nieco później niż zwykle, ponieważ Apple powiedział w lipcu, że iPhone przegapi swoje zwykłe wrześniowe okno premiery. Późniejsze uruchomienie jest prawdopodobnie spowodowane opóźnieniami spowodowanymi pandemią COVID-19. Apple nie całkiem jednak przetrwał jesiennego sezonu sprzętowego, pokazując nowe zegarki Apple i iPady w połowie września.

Oczekuje się, że podobno linia iPhone’a 12 będzie miała nowy wygląd z kwadratowymi krawędziami (być może podobnym do iPada Pro) i obsługą sieci 5G. Ma również być dostępny w czterech różnych modelach, w tym w nowym rozmiarze 5,4 cala (który byłby mniejszy niż iPhone 11 Pro) i rozmiarze 6,7 cala (który byłby największym iPhone’em w historii). Ale jeśli miałeś nadzieję, że nowe iPhone’y będą miały płynne częstotliwości odświeżania 120 Hz, cóż, być może będziesz musiał poczekać kolejny rok. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plotkach dotyczących nowych iPhone’ów, mamy tutaj pełne zestawienie wszystkiego, co naszym zdaniem wiemy.

Mówi się, że Apple ma wiele innych produktów w trakcie prac, w tym nowe słuchawki nauszne, mniejszy i tańszy HomePod oraz konkurent dla tagów śledzenia lokalizacji Tile, które najwyraźniej nazywa się AirTags. Zawsze jest szansa, że ​​Apple ujawni więcej informacji na temat tych, którzy są obecni na imprezie. Firma Apple ogłosiła w czerwcu, że do końca tego roku wypuści swój pierwszy komputer Mac z procesorem ARM, abyśmy też mogli dowiedzieć się więcej na ten temat.

Omówimy całe wydarzenie tutaj o godz The Verge.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook