Różności i nowinki technologia

Oferta telefoniczna Amazon Prime Day 2021: OnePlus 8 to tylko 350 USD

Kiedyś być, że nie mogłeś kupić telefonu OnePlus poprzedniej generacji. Firma produkowała nowy telefon z Androidem (lub dwa) rocznie i szybko wycofała stary model. Ale kilka lat temu ta praktyka ustała. Zamiast tego zobaczyliśmy duże zniżki na poprzedników, gdy pojawili się następcy. To umożliwiło zabójcze obniżki cen, takie jak ta umowa Amazon Prime Day: nieco ponad rok od premiery OnePlus 8 kosztuje zaledwie 349 USD.

OnePlus 8 (8/10, zaleca WIRED) został wprowadzony na rynek w cenie 699 USD, ale firma od jakiegoś czasu sprzedaje go w cenie od 449 do 599 USD. Dodatkowe 100 do 150 USD zniżki sprawia, że ​​jest to jeden z najtańszych potężnych telefonów z Androidem. Poważnie, jest zasilany przez flagowy procesor Qualcomm z 2020 roku — Snapdragon 865 — który jest dostępny w telefonach takich jak Samsung Galaxy S20 i Sony Xperia 1 II.

To ta sama cena, co nasz obecny ulubiony telefon z Androidem, Google Pixel 4A, ale zyskujesz znacznie szybszą wydajność, częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz, wiele tylnych aparatów i szybkie ładowanie. Nie może się równać z OnePlus 9 czy OnePlus 9 Pro, ale wciąż jest fantastyczną wartością.

OnePlus 8

OnePlus 8

Działa w sieciach AT&T i T-Mobile

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Czy OnePlus 8 jest odpowiedni dla Ciebie?

PRZEWODOWY: Doskonały 6,6-calowy ekran AMOLED z częstotliwością odświeżania ekranu 90 Hz zapewnia płynne i żywe wrażenia podczas oglądania, niezależnie od tego, czy przeglądasz Twittera, czy nadrabiasz zaległości Loki. Nigdy nie będziesz niezadowolony z wydajności tego telefonu i można go naładować (za pomocą dołączonego kabla i adaptera) od zera do 100 procent w niecałą godzinę. Jest też łączność 5G.

ZMĘCZONY: System aparatów zawiera 48-megapikselowy czujnik główny, ultraszerokokątny 16-megapikselowy i 2-megapikselowy makro, które nie zrzucą twoich skarpetek. (Prawdopodobnie możesz zrobić nieco ładniejsze zdjęcia za pomocą Google Pixel 4A o wartości 350 USD.) Żywotność baterii jest również w porządku. Prawdopodobnie będzie właśnie przez cały dzień. Nie ma gniazda słuchawkowego, ładowania bezprzewodowego ani gniazda kart MicroSD. Dostanie jeszcze tylko jedną aktualizację systemu operacyjnego Android (Android 12) i nieco mniej niż dwa lata aktualizacji zabezpieczeń.


Oferta specjalna: Zdobądź Roczna subskrypcja PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Linki do stron sprzedaży detalicznej

Jeśli chcesz sam sprawdzić więcej ofert Prime Day, oto kilka linków do wyprzedaży w tym tygodniu.

Więcej usługi WIRED Prime Day Cover

1 rok PRZEWODOWEGO za 30 zł 5 dolarów!

Nieograniczony dostęp do WIRED.com

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook