Nowości

Oferty routerów siatkowych w Czarny piątek 2020: Eero, Nest Wifi, Netgear

Jeśli chcesz poprawić swoją domową sieć Wi-Fi, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zainwestowanie w router siatkowy. Systemy routerów siatkowych ułatwiają pokrycie wszystkich zakamarków domu silnym sygnałem Wi-Fi i można je łatwo rozbudowywać w zależności od posiadanej powierzchni.

Jeśli masz podstawowy plan internetu domowego o przepustowości 300 Mb / s lub mniej, możesz sobie poradzić z systemem opartym na Wi-Fi 5, takim jak podstawowy poziom Eero lub Google Nest Wifi. Jeśli masz szybszy internet w domu, do połączenia gigabitowego, możesz zainwestować w system Wi-Fi 6.

Zwykle konfiguracje routerów kratowych mogą kosztować kilkaset dolarów, co czyni je znaczną inwestycją w jakość życia. Ale kilka z naszych ulubionych systemów jest teraz przecenionych na Czarny piątek, dzięki czemu możesz uzyskać aktualizację sieci Wi-Fi za niższą cenę.

Oferty Eero

Należący do Amazona Eero przecenia zarówno swoje podstawowe systemy Wi-Fi 5, jak i zupełnie nowe modele Wi-Fi 6. Podstawowy system siatki Eero można kupić w zestawach jedno-, dwu- lub trzypakowych, z rabatami od 20 USD do 75 USD, w zależności od wybranego zestawu. Trójpak jest przeznaczony do pokrycia do 5000 stóp kwadratowych i jest idealny dla usług internetowych do 300 Mb / s.

Jeśli jesteś zainteresowany nowym systemem Wi-Fi 6 Eero 6, możesz kupić model podstawowy w jednym, dwóch lub trzech opakowaniach już od 103 USD. Według firmy, trzypak obejmuje do 5000 stóp kwadratowych i jest odpowiedni dla usługi internetowej do 500 Mb / s.

Router siatkowy Eero 6

Router siatkowy Eero 6 (trójpak)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

System routerów kratowych Eero 6 obejmuje do 5000 stóp kwadratowych i jest dobry dla prędkości Internetu do 500 Mb / s. Obsługuje również Zigbee do łączenia inteligentnych urządzeń domowych.

Aby uzyskać największą prędkość, będziesz chciał kupić Eero 6 Pro, który można również kupić w jednym, dwóch lub trzech opakowaniach. Eero twierdzi, że system Pro jest przeznaczony dla osób z gigabitową usługą internetową, z trzema pakietami o powierzchni do 6000 stóp kwadratowych. Dodaje trzecie pasmo Wi-Fi, aby przyspieszyć komunikację między węzłami i zapewnia szybsze połączenia z urządzeniami.

Router Wi-Fi Mesh Eero Pro 6 (trójpak)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Router siatkowy Eero 6 Pro jest przeznaczony do dużych domów z szybkimi (do jednego gigabitowego) połączeniem internetowym. Obsługuje nowy protokół Wi-Fi 6, a także połączenia Zigbee dla inteligentnych urządzeń domowych.

Oferty Nest Wifi

Google Nest Wifi to dwuzakresowy system oparty na Wi-Fi 5. Jest szybszy niż podstawowy system Eero, ale nie nadąża za najlepszymi systemami Wi-Fi 6 na rynku. Jest to jednak dobra opcja pośrednia, zapewniająca łatwą konfigurację, niezawodne połączenia i szybkie prędkości do 500 Mb / s. Dwupak jest popularną opcją i obejmuje do 4400 stóp kwadratowych.

Google Nest Wifi

Dwupak Google Nest Wifi

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

System Google Nest Wifi to router Wi-Fi 5 mesh z łatwą konfiguracją, niezawodną łącznością i dużą prędkością do 500 Mb / s. Dwupak jest przeznaczony na powierzchnię do 4400 stóp kwadratowych.

Router siatkowy Netgear oferuje

Podobnie jak Eero, Netgear ma szeroką gamę systemów routerów kratowych, z których wszystkie najnowsze obsługują Wi-Fi 6. Dwuzakresowy system Nighthawk jest opcją podstawową, obsługującą do 25 urządzeń, zasięg do 3000 metrów kwadratowych stóp, a prędkość internetu do 400 Mb / s.

Dwupak z siatki Netgear Nighthawk

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Netgear Nighthawk to system routerów kratowych Wi-Fi 6 zaprojektowany do prędkości Internetu do 400 Mb / s.

Linia Orbi to flagowy system mesh firmy Netgear, zaprojektowany z myślą o większych domach, bardziej połączonych urządzeniach i prędkościach Internetu do gigabitów. Modele Orbi są trójpasmowe, podobnie jak Eero 6 Pro, i są najlepszymi opcjami, aby uzyskać możliwie największą prędkość.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook