NowościRTVTelefony

Oferty tabletów Amazon Fire: Kids Edition 50 USD taniej i nie tylko

Urządzenia Amazon są zawsze niedrogie, co oznacza, że ​​kiedy trafiają do sprzedaży, stają się naprawdę tanie. Obecnie tablety Amazon Fire HD, zwłaszcza Fire HD Kids Editions, mają jedne z najniższych cen, jakie widzieliśmy ostatnio.

Amazon niedawno odświeżył swoje 8-calowe tablety Fire HD 8 (8/10, WIRED poleca), a te zupełnie nowe wersje należą do modeli obecnie w sprzedaży. Fire HD 10, który ma większy, ładniejszy ekran i mocniejszy procesor, jest teraz również przeceniony.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty tabletów Amazon

Który ogień jest dla Ciebie odpowiedni?

: Amazon

Koniecznie przeczytaj nasz pełny przewodnik po wyborze odpowiedniego tabletu Fire. Wybór najlepszego tabletu Fire (jeśli w ogóle) zależy od twoich potrzeb.

Zarówno standardowy Fire HD 8, jak i 10 umożliwiają strumieniowe przesyłanie filmów HD w usługach takich jak Netflix, przeglądanie sieci i wyszukiwanie przepisów za pośrednictwem Alexy. Obudowa Fire HD 8 jest idealna do podróży i wystarczająco dobra do czytania, oglądania i przeglądania. Fire HD 10 ma znacznie większy ekran i lepszy procesor. Jeśli nie planujesz często zabierać go z domu, to jest najlepszy wybór.

Jednak najlepsze wartości to Kids Editions. Każdy z nich jest objęty dwuletnią gwarancją bez obaw. Jeśli twoje dziecko upuści Ogień i jakimś cudem rozbije ekran pomimo tego, że się pojawi – uwierz mi, zrobi to – Amazon wymieni go za darmo.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook