GryNowościTelefony

Oferty technologiczne Amazon Black Friday 2020: bezprzewodowe słuchawki douszne, telefony i nie tylko

Amazon organizuje szeroką gamę ofert technicznych na Czarny piątek i Cyberponiedziałek. Firma wcześnie rozpoczęła obchody święta, obniżając ceny wielu własnych urządzeń, w tym niektórych nowszych produktów, na które jeszcze nie było żadnych rabatów. Inteligentny głośnik Echo czwartej generacji, najnowsze routery Wi-Fi z siatką Eero 6 i nie tylko są teraz przecenione, oprócz kilku innych urządzeń Amazon, takich jak cała gama urządzeń do przesyłania strumieniowego Fire TV firmy.

Oczywiście to dopiero początek. Więcej ofert pojawi się jeszcze w tym tygodniu, a my uwzględnimy najlepsze oferty, które znajdziemy poniżej. Najnowsze oferty, które trafią na rynek, będą na szczycie, podczas gdy inne zostaną uporządkowane według kategorii. Jeśli szukasz prezentów na szerszą skalę niż to, co Amazon ma na stanie, zapoznaj się z naszymi innymi relacjami z najlepszymi ofertami na Czarny piątek, które mają miejsce gdzie indziej.

Najnowsze oferty

: Chris Welch / The Verge

49-calowy zakrzywiony monitor do gier Samsung Odyssey G9 kosztuje 1190 USD w Amazon, co jest największym spadkiem z jego zwykłej ceny 1400 USD, jaką widzieliśmy. Ten monitor o rozdzielczości QHD obsługuje G-Sync i FreeSync oraz ma częstotliwość odświeżania 240 Hz.

Inteligentne oferty głośników

Amazon Echo (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy głośnik Echo firmy Amazon przyjmuje nowe podejście do swojego projektu, wybierając bardziej kulisty wygląd niż cylinder. Co ważniejsze, za tę samą cenę, co poprzednia generacja, brzmi znacznie lepiej.

To jest 10-calowy portal Facebook
: Dan Seifert / The Verge

Inteligentne oferty displayowe

OnePlus 8
: Vjeran Pavic / The Verge

Oferty telefoniczne

Samsung Galaxy S20 FE 5G (128 GB, odblokowany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Czwarty w tym roku telefon z linii S, wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz, ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz i trzy 12-megapikselowe czujniki.

: Chris Welch / The Verge

Oferty słuchawek i zestawów słuchawkowych

Bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Sony WH-1000XM4 jest ulepszony w stosunku do poprzedniej generacji dzięki automatycznemu wstrzymywaniu po ich usunięciu, a także wielopunktowym połączeniom Bluetooth. Mają tę samą świetną jakość dźwięku i bardzo skuteczny efekt redukcji szumów.

Oferty telewizorów i rozrywki domowej

55-calowy telewizor BX OLED firmy LG

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

55-calowy telewizor LG BX to podstawowy telewizor firmy z panelem OLED. Obsługuje interfejs webOS firmy LG i jest kompatybilny z Nvidia G-Sync, z obsługą FreeSync i zmiennymi częstotliwościami odświeżania przez porty HDMI 2.1.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Oferty na tablety

Amazon Fire HD 10 (2019, 32 GB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

10,1-calowy tablet Amazon Fire HD z 32 GB pamięci (z obsługą microSD) i ładowaniem USB-C kosztuje 80 USD w Amazon.

  • Kids Edition Fire HD 10 kosztuje 130 USD zamiast 200 USD. Ta wersja zawiera tablet, twardą obudowę, roczną subskrypcję FreeTime Unlimited i dwuletnią gwarancję wymiany, jeśli się zepsuje.

Pierścień Stick Up Cam
: Dan Seifert / The Verge

Oferty inteligentnego domu

Dzwonek do drzwi wideo 3

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy dzwonek wideo Ring oferuje ulepszoną obsługę dwuzakresową 2,4 GHz i 5 GHz, z nową funkcją strefy ruchu, która może wykryć ruch w odległości od pięciu do 15 stóp od drzwi wejściowych lub w dowolnym miejscu.

Oferty routera Mesh Wi-Fi

Router Wi-Fi Mesh Eero Pro 6 (trójpak)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Router siatkowy Eero 6 Pro jest przeznaczony do dużych domów z szybkimi (do jednego gigabitowego) połączeniem internetowym. Obsługuje nowy protokół Wi-Fi 6, a także połączenia Zigbee dla inteligentnych urządzeń domowych.

: Vjeran Pavic / The Verge

Oferty smartwatche i monitorów fitness

Oferty gier

The Last of Us Część II

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja 2013 roku Ostatni z nas która podąża za podróżą Ellie, która podąża ścieżką zemsty.

Splatoon 2

Splatoon 2 jest przeceniony w Amazon.
Wizerunek: Splatoon 2

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook